Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan to kompaktowy SUV, produkowany od 2007 roku. W 2011 roku auto przeszło facelifting. Zmieniono przednie reflektory, atrapy chłodnicy i zderzaka. Z tyłu pojazdu modyfikacjom uległy m.in. reflektory.

Testy samochodów Volkswagen Tiguan

Skoda Kodiaq, VW Tiguan Testy porównawcze 30 sierpnia 2022, 12:00

Skoda Kodiaq vs VW Tiguan Allspace? Bogate w formie i treści: TEST

7-miejscowy SUV to podobno najbardziej mieszczańskie auto, jakie można sobie wyobrazić. Jednak Skoda Kodiaq i VW Tiguan Allspace, obydwa po liftingu i z 200-konnymi dieslami oraz dwusprzęgłowymi skrzyniami biegów, pokazują, że funkcjonalne auto może być też całkiem luksusowe.

Kia Sportage, VW Tiguan Testy porównawcze 26 czerwca 2022, 06:00

Kia Sportage czy VW Tiguan: Jak równy z równym - TEST

Popularnemu Volkswagenowi Tiguanowi, który w aktualnej wersji jeździ po drogach już od sześciu lat, przybył właśnie konkurent. Kia Sportage pojawia się teraz jako model nowej generacji. W teście bogato wyposażone wersje z benzynowymi, turbodoładowanymi silnikami o mocy 190 i 180 KM.

Cupra Formentor, Skoda Superb Combi, VW Tiguan Porównanie 3 marca 2022, 06:00

VW Tiguan eHybrid, Skoda Superb iV i Cupra Formentor VZ e-Hybrid: Jazda z prądem - TEST

Trzy samochody, trzy silniki spalinowe i tyle samo elektrycznych, czyli porównanie aut z napędem hybrydowym typu plug-in. VW Tiguan eHybrid, Skoda Superb iV oraz Cupra Formentor VZ e-Hybrid stają do pojedynku na oktany i elektrony.

Wiadomości dotyczące modelu Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan Urban Sport Wydarzenia 17 sierpnia 2021, 12:50

Volkswagen Tiguan Urban Sport – nowa wersja specjalna

Volkswagen Tiguan Urban Sport wygląda inaczej, niż pozostałe wersje. Ma czarne, 18-calowe felgi czy spoiler w stylu modeli „R”. Znamy jego cenę w Polsce.

Volkswagen T7 Multivan (2022) Wydarzenia 17 lipca 2021, 06:00

Najtańsze 7-osobowe auta na rynku – przegląd

Niewiele aut osobowych obecnie oferowanych potrafi zabrać na pokład 7 osób. Dziś najczęściej siedem miejsc mają SUV-y, choć w większości wypadków za dwa dodatkowe fotele trzeba zapłacić ekstra.

Volkswagen Tiguan Allspace Wydarzenia 28 czerwca 2021, 16:00

Volkswagen Tiguan Allspace – znamy ceny

Volkswagen Tiguan Allspace, z pojemnością bagażnika do aż 1920 litrów i możliwością przewożenia do siedmiu pasażerów, wchodzi do sprzedaży w Polsce.