Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volkswagen Tiguan - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volkswagen Tiguan: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan Allspace

Allspace - Tiguan na 7 miejsc (11)

Genewa to miejsce europejskiej premiery powiększonej wersji popularnego Tiguana. Model o nazwie Allspace ma 470 centymetrów długości i opcjonalnie wersję 7-miejscową.

VW Tiguan

VW Tiguan - Poznań Motor Show 2016 (15)

VW Tiguan zadebiutował na targach we Frankfurcie we wrześniu ubiegłego roku, a teraz święci triumfy na polskiej wystawie w Poznaniu. Pokazano tam kilka wersji, ale nam najbardziej spodobała się sportowa - R-Line.

VW Tiguan GTE Active Concept

VW Tiguan GTE Active Concept (7)

Produkcja nowego VW Tiguana już ruszyła, a na targach w Detroit niemiecki koncern zaprezentował koncept swojego SUV-a o nazwie GTE Active.

Volkswagen Tiguan 2016

Nowy Volkswagen Tiguan 2016 oficjalnie - Targi Frankfurt 2015 (15)

Volkswagen na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentował całkowicie nowego Tiguana. Zobacz, co zmieniło się w crossoverze z Wolfsburga.

Szkic VW Tiguana

Czy tak będzie wyglądał nowy VW Tiguan? (3)

To oczywiście tylko zdjęcie poglądowe i produkcyjny model będzie zapewne inny, ale niektóre elementy mogą znaleźć się w drogowej wersji nowego Volkswagena Tiguana.

VW Tiguan 2017

Volkswagen Tiguan 2016 przyłapany - Targi Frankfurt 2015 (5)

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że to pomyłka, przecież to Touareq. Ale nie, to na 100% nowa generacja Tiguana, całkiem bez kamuflażu. Oto, co wiemy o nadchodzącym modelu.

SUV-y kontra kombi

SUV-y kontra kombi cz.2 - Kia Sportage vs cee'd i VW Tiguan vs Golf (13)

W drugiej części testu, sprawdzającego czy warto kupować droższe SUV-y, czy raczej bardziej racjonalne kombi, porównujemy Kię Sportage z ceed'em i VW Tiguana z Golfem Variantem.

SUV-y kontra kombi

SUV-y kontra kombi cz.1 - Ford Focus vs Kuga i Honda CR-V vs Civic (13)

Do SUV-ów lepiej się wsiada, wygodniej siedzi i więcej widzi. Ale są droższe od "kombiaków". Które więc są lepsze? Sprawdzamy to na podstawie 4 par. W pierwszej części Ford Focus Turnier vs Kuga oraz Honda CR-V vs Civic Tourer.

Downsizing

Downsizing (18)

Mała pojemność, duża moc. I wszystko w trosce o środowisko - tak w skrócie można opisać metodę downsizingu. W teście pięć aut i pięć silników.