REKLAMA

Volkswagen Touareg - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volkswagen Touareg: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg 2018

Nowy Volkswagen Touareg - przez Polskę do Pekinu (5)

Przykryty kamuflażem nowy Volkswagen Touareg rozpoczął podróż z fabryki Volkswagena w Bratysławie na światową premierę w Pekinie.

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki (10)

Jeśli szukasz auta z napędem na cztery koła, a twoje fundusze to tylko połowa tego, co zazwyczaj producenci życzą sobie za samochody tego typu, poszukaj na rynku wtórnym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka ciekawych propozycji. 

VW Touareg

VW Touareg: Mocny zawodnik (4)

Po faceliftingu Volkswagen Touareg zyskał więcej wdzięku, choć sylwetkę ma nadal masywną jak czołg. Ale jeździ się nim znacznie przyjemniej i lżej – dzięki mocniejszemu 3-litrowemu dieslowi V6.

Volkswagen Touareg facelifting

Volkswagen Touareg facelifting (16)

Nowy przód i tył nadwozia, biksenony w standardzie i nowy, bardzo wydajny diesel V6. Oto, w telegraficznym skrócie, odświeżony Volkswagen Touareg.

REKLAMA
STRONA 2 z 2
REKLAMA