REKLAMA

Volkswagen up! - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volkswagen up!: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volkswagen up!

Volkswagen e-up!

Volkswagen e-up! znów dostępny – znamy ceny (8)

Oferta elektrycznych modeli Volkswagena powiększa się o model, który był już dostępny, ale tymczasowo zniknął z salonów. Mowa o Volkswagenie e-up!, którego znów można zamawiać.

samochody elektryczne

Najtańsze elektryczne samochody na polskim rynku (12)

Jak grzyby po deszczu na rynku wyrastają nowe auta z napędem elektrycznym – za które z nich trzeba zapłacić najmniej? Nasz ranking najtańszych samochodów elektrycznych na polskim rynku.

Volkswagen e-Up!

Nowy Volkswagen e-Up! Znamy cenę (3)

Volkswagen odświeżył niedawno model e-Up!, montując większą baterię i lepsze wyposażenie. Znamy już cenę elektrycznego modelu. Jest taniej niż poprzednio.

Toyota Aygo 2018

Najpopularniejsze małe auta do miasta (6)

Samochody segmentu A w mieście czują się najlepiej. Sprawdzamy, które modele miejskich aut klienci kupują najchętniej.

Volkswagen e-up!

Elektryczny Volkswagen e-up! z niższą ceną (3)

Volkswagen obniża cenę elektrycznego modelu e-up! na polskim rynku o 15,4 tys. złotych.

Volkswagen Up! GTI

Volkswagen Up GTI w sprzedaży - znamy cenę (5)

Volkswagen wprowadza na rynek model up! w wersji GTI. Jest to auto o niewielkiej masie własnej, z mocnym silnikiem i usztywnionym zawieszeniem.

pierwsza jazda VW up!

Volkswagen up! — praktyczny mieszczuch (5)

Najmniejszy miejski samochód Volkswagena ma więcej zalet niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Ale o tym można przekonać się dopiero po kilku dniach spędzonych w miejskiej dżungli.

VW e-Up!

VW e-Up!: Zabawka na serio (4)

Mały, solidny, oszczędny i zwrotny. Taki powinien być idealny samochód miejski. Volkswagen z modelem e-Up! prezentuje ideał.

Elektryzujące premiery Volkswagena: e-Up! i e-Golf.

Elektryzujące premiery Volkswagena: e-Up! i e-Golf. (6)

Salon samochodowy we Frankfurcie jak co roku pełen będzie ekologicznych nowości - swoją cegiełkę dołoży także Volkswagen.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA