REKLAMA

Volkswagen up! - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Volkswagen up!. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Volkswagen up!. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Volkswagen up!

pierwsza jazda VW up! Pierwsza jazda 26 maja 2017, 09:25

Volkswagen up! — praktyczny mieszczuch

Najmniejszy miejski samochód Volkswagena ma więcej zalet niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Ale o tym można przekonać się dopiero po kilku dniach spędzonych w miejskiej dżungli.

VW e-Up! Pierwsza jazda 15 listopada 2013, 14:32

VW e-Up!: Zabawka na serio

Mały, solidny, oszczędny i zwrotny. Taki powinien być idealny samochód miejski. Volkswagen z modelem e-Up! prezentuje ideał.

Volkswagen Up! Pierwsza jazda 5 listopada 2012, 09:41

Volkswagen UP! - więcej niż 5 drzwi

5-drzwiowy VW Up! wwozi do klasy maluchów „wartość dodaną” – wysoki poziom komfortu.

Volkswagen Up! Test 20 lutego 2012, 11:18

Volkswagen Up! – test

Najmniejszy VW. Długo to trwało, ale jest - Volkswagen mniejszy niż Polo i za sensowną cenę. Test wersji 1.0 White pokazuje, że zgrabny Up! wiele potrafi.

Volkswagen, Up! Pierwsza jazda 24 października 2011, 17:41

Volkswagen Up! – mini Volkswagen

W czasach gdy auta rosną wzdłuż, wszerz i wewnątrz nawet Polo okazuje się całkiem duże. Zrobiło się więc miejsce na model jeszcze mniejszy - VW Up! ma być niedrogi i skusić głównie mieszczuchów.

REKLAMA
REKLAMA