[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Volvo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Volvo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Volvo

Audi Q4 e-tron - Poznań Motor Show 2019

Nadchodzące premiery elektrycznych SUV-ów premium (5)

Luksusowe elektryczne SUV-y jeżdżą już po naszych drogach, jednocześnie u progu stoją już kolejne modele z takim napędem. Zobaczmy, co czeka nas w niedalekiej przyszłości.

Volvo V60 Cross Country 2018

Volvo V60 Cross Country – polskie ceny (3)

Polska premiera Volvo V60 Cross Country już za nami. Teraz poznaliśmy cenę uterenowionego kombi.

Volvo V60 Cross Country 2018

Volvo V60 Cross Country - premiera (3)

Volvo zaprezentowało właśnie uterenowioną wersję modelu V60 - nazywa się Cross Country.

Volvo 360c

Volvo 360c – autonomiczny pojazd elektryczny (4)

Volvo przedstawia nową wizję transportu przyszłości, której ucieleśnieniem jest koncepcyjny pojazd o nazwie 360c. Co więcej, Szwedzi chcieliby odebrać klientów… liniom lotniczym.

Ford Focus w teście Euro NCAP

Ford Focus i Volvo XC40 w teście zderzeniowym Euro NCAP (2)

Organizacja Euro NCAP udostępniła wyniki najnowszego testu zderzeniowego dwóch nowych modeli na rynku. Tym razem rozbite zostały Ford Focus i Volvo XC40. Jak im poszło?

Volvo S60 2018

Nowe Volvo S60 - pierwsze zdjęcia (7)

Po długim oczekiwaniu trzecia generacja Volvo S60 ujrzała wreszcie światło dzienne. Samochód prezentuje się bardzo elegancko, będąc mniejszą wersją modelu S90.

Volvo V60 2018

Volvo rezygnuje z silników Diesla w modelu S60 (3)

Nowe Volvo S60 sedan, które zostanie zaprezentowane pod koniec wiosny, będzie pierwszym modelem marki oferowanym bez silników Diesla w palecie, co jest zgodne z zapowiadaną wcześniej polityką szwedzkiego producenta.

Volvo Car Warszawa - otwarcie salonu

Volvo Car Warszawa otwarty - pierwszy na świecie (3)

Dokładnie 12 kwietnia o godzinie 20:00 na mapie motoryzacyjnej Warszawy pojawiło się nowe miejsce – Volvo Car Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 89. Ten salon to pierwszy taki obiekt na świecie.

Volvo FL Electric

Volvo FL Electric - elektryczna ciężarówka (3)

Volvo Trucks przedstawia swój pierwszy w pełni elektryczny samochód ciężarowy Volvo FL Electric. Produkcja seryjna i sprzedaż nowego modelu w Europie rozpocznie się w przyszłym roku.

REKLAMA
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA