REKLAMA

Volvo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Volvo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Volvo

Mercedes Klasy A 2018

Najtańsze modele marek premium na rynku (6)

Samochody marek należących do klasy premium oferują komfort, wyposażenie i jakość niedostępne w autach popularnych. Sprawdzamy, ile trzeba wydać za najtańsze modele luksusowych marek.

Volvo XC90

Używane Volvo XC 90 (2002-2015) - typ niekłopotliwy (6)

Volvo XC 90 to rynkowy weteran – oferowano go przez 13 lat. XC 90 jest komfortowe, bezpieczne i ma mocne silniki. W chwili debiutu wyróżniało się jakością typową dla modeli klasy premium.

Volvo - akcja wypożyczania choinek

Już jutro Volvo rusza z akcją wypożyczania choinek (5)

Choć święta w tym roku będą różnić się od tych z lat poprzednich, Wypożyczalnia Choinek Volvo działa tak samo. W dniach 17-19 grudnia w autoryzowanych salonach Volvo na chętnych do spędzenia eko-świąt czekać będzie 1300 drzewek.

Chris Rea, jego auta i historie z życia

Chris Rea, jego auta i historie z życia (8)

Następnym razem, kiedy usłyszycie w radiu kawałek „Driving Home for Christmas” w wykonaniu Chrisa Rea, czyli pewnie za jakieś 5 minut, doceńcie nie tylko talent artysty, ale i jego zamiłowanie do samochodów.

Volvo Crashtest

Volvo zrzuciło 10 samochodów z 30 metrowego żurawia (5)

To najbardziej ekstremalny test zderzeniowy, jaki kiedykolwiek przeprowadziło Volvo. A przy okazji jeden z najważniejszych.

Emisja CO2

Handel emisjami CO2 - Kto z kim współpracuje, żeby uniknąć kar za emisję dwutlenku węgla (2)

Coraz więcej firm samochodowych zapowiada zamiar odkupienia od swoich konkurentów certyfikatów, które umożliwią im spełnienie wymagań dotyczących emisji CO2. Niektóre marki są pod tym względem wyjątkowo aktywne.

Mazda CX30, Volvo XC40

Mazdy CX-30 vs. Volvo XC40: Lekcja pokory - TEST (20)

Marki popularne chcą być coraz bardziej premium, a marki premium – coraz więcej sprzedawać. Test porównawczy Mazdy CX-30 i Volvo XC40 pokazuje, że różnice między modelami producentów z różnych światów mogą się zacierać. Również różnice cenowe.

Volvo XC40

Volvo XC40 T5 Recharge: Taniej niż autobusem - TEST (10)

Volvo XC40 T5 Recharge to najmniejszy i najtańszy model Volvo spośród napędzanych benzyną i prądem elektrycznym. Od większych aut marki odróżnia go zupełnie inny układ napędowy.

Seat Tarraco vs Volvo XC60

Seat Tarraco vs Volvo XC60: Różnica wieku - TEST (52)

Różnice w charakterze pomiędzy Volvo XC60 i Seatem Tarraco świetnie odzwierciedlają ich sprzęty audio. Z głośników Beats w Seacie rozchodzą się energetyczne fale dźwiękowe, a Volvo serwuje dostojne brzmienie Bowers&Wilkins, które bardziej kojarzy się z salą koncertową niż pękatymi słuchawkami na uszach.

REKLAMA
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA