Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volvo S60 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volvo S60: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volvo S60

Volvo S60 Polestar TC1 - diabeł mieszka w Szwecji

Volvo S60 Polestar TC1 - diabeł mieszka w Szwecji (9)

Volvo zbroi się do kolejnego sezonu i startów w serii WTCC. Zespół Polestar Cyan Racing pokazał samochód, którym w 2017 roku powalczy w mistrzostwach FIA World Touring Car Championship.

Ariel Atom kontra Volvo S60 Polestar i Triumph Daytona - pojedynek na Torze Poznań

Ariel Atom kontra Volvo S60 Polestar i Triumph Daytona - pojedynek na Torze Poznań (11)

Mniej niż 3 sekundy do setki? Nie łapie się żadne Porsche ani Ferrari. Bugatti Veyron? Owszem, ale kosztuje krocie. Tańszy jest Ariel Atom. Na Torze Poznań sprawdzamy, skąd bierze się jego atomowe przyspieszenie.

Samochody Volvo od teraz z pakietem stylistycznym Polestar

Samochody Volvo od teraz z pakietem stylistycznym Polestar (6)

Od teraz każdy klient Volvo będzie mógł doposażyć swój samochód w pakiet stylistyczny oraz części poprawiające właściwości jezdne z serii Polestar Performance Parts.

Volvo dołącza do FIA WTCC

Volvo dołącza do FIA WTCC (8)

Szwedzki producent wraz z Polestar Cyan Racing od przyszłego sezonu rozpocznie starty w prestiżowej, wyścigowej serii FIA World Touring Car Championship. Tym samym Volvo będzie kolejnym zespołem producenckim, po Citorenie i Hondzie.

Mercedes C200 vs. Volvo S60 vs. Infiniti Q50: Alternatywa dla bestsellera

Mercedes C200 vs. Volvo S60 vs. Infiniti Q50: Alternatywa dla bestsellera (19)

Szukamy alternatywy dla bestsellera. Jeśli nie Mercedes klasy C, to może Infiniti Q50 albo Volvo S60? Sprawdzamy, czy mają argumenty, które pozwolą wydać na nie prawie 200 tys. zł.    

Pierwsza jazda Volvo S60 T6

Volvo S60 T6: Ma być przełom (8)

Po dziesięciu latach w końcu jest. Nowe Volvo S60. Czy da popalić niemieckiej konkurencji? W wersji T6 szanse są bardzo duże.

Volvo S60 T6 R-Design Polestar: bardzo szybki sedan

Volvo S60 T6 R-Design Polestar: bardzo szybki sedan (8)

Eleganckie, komfortowe i piekielnie szybkie. Właśnie takie jest Volvo S60 T6 R-Design, z pakietem Polestar, dzięki któremu rozwija 329 KM.

Volvo S60 Polestar: gwiazda polarna zaświeci tylko w Australii?

Volvo S60 Polestar: gwiazda polarna zaświeci tylko w Australii? (12)

Oto super-szybkie Volvo, które wieje mocą i skandynawskim chłodem – chętni na niego będą się jednak musieli uzbroić w cierpliwość.