REKLAMA

Volvo S60 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volvo S60: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volvo S60

Volvo S60 T4 R-Design

Volvo S60 T4 R-Design: Rewolucja, której nie widać - TEST (28)

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do aktualnego stylu modeli Volvo, ale okazuje się, że S60 T4 R-Design wciąż może zaskoczyć i to nie tylko ceną.

Volvo S60 2018

Nowe Volvo S60 - pierwsze zdjęcia (7)

Po długim oczekiwaniu trzecia generacja Volvo S60 ujrzała wreszcie światło dzienne. Samochód prezentuje się bardzo elegancko, będąc mniejszą wersją modelu S90.

Volvo V60 2018

Volvo rezygnuje z silników Diesla w modelu S60 (3)

Nowe Volvo S60 sedan, które zostanie zaprezentowane pod koniec wiosny, będzie pierwszym modelem marki oferowanym bez silników Diesla w palecie, co jest zgodne z zapowiadaną wcześniej polityką szwedzkiego producenta.

Volvo S60 Polestar TC1 - diabeł mieszka w Szwecji

Volvo S60 Polestar TC1 - diabeł mieszka w Szwecji (9)

Volvo zbroi się do kolejnego sezonu i startów w serii WTCC. Zespół Polestar Cyan Racing pokazał samochód, którym w 2017 roku powalczy w mistrzostwach FIA World Touring Car Championship.

Ariel Atom kontra Volvo S60 Polestar i Triumph Daytona - pojedynek na Torze Poznań

Ariel Atom kontra Volvo S60 Polestar i Triumph Daytona - pojedynek na Torze Poznań (11)

Mniej niż 3 sekundy do setki? Nie łapie się żadne Porsche ani Ferrari. Bugatti Veyron? Owszem, ale kosztuje krocie. Tańszy jest Ariel Atom. Na Torze Poznań sprawdzamy, skąd bierze się jego atomowe przyspieszenie.

Samochody Volvo od teraz z pakietem stylistycznym Polestar

Samochody Volvo od teraz z pakietem stylistycznym Polestar (6)

Od teraz każdy klient Volvo będzie mógł doposażyć swój samochód w pakiet stylistyczny oraz części poprawiające właściwości jezdne z serii Polestar Performance Parts.

Volvo dołącza do FIA WTCC

Volvo dołącza do FIA WTCC (8)

Szwedzki producent wraz z Polestar Cyan Racing od przyszłego sezonu rozpocznie starty w prestiżowej, wyścigowej serii FIA World Touring Car Championship. Tym samym Volvo będzie kolejnym zespołem producenckim, po Citorenie i Hondzie.

Mercedes C200 vs. Volvo S60 vs. Infiniti Q50: Alternatywa dla bestsellera

Mercedes C200 vs. Volvo S60 vs. Infiniti Q50: Alternatywa dla bestsellera (19)

Szukamy alternatywy dla bestsellera. Jeśli nie Mercedes klasy C, to może Infiniti Q50 albo Volvo S60? Sprawdzamy, czy mają argumenty, które pozwolą wydać na nie prawie 200 tys. zł.    

Pierwsza jazda Volvo S60 T6

Volvo S60 T6: Ma być przełom (8)

Po dziesięciu latach w końcu jest. Nowe Volvo S60. Czy da popalić niemieckiej konkurencji? W wersji T6 szanse są bardzo duże.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA