REKLAMA

Volvo V40 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volvo V40: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volvo V40

Używane kompakty premium - które warto kupić?

Używane kompakty premium - które warto kupić? (30)

Czy jedynym kryterium przy zakupie używanego auta kompaktowego musi być niska cena? Niekoniecznie, droższe modele uznanych producentów łatwo znajdują nabywców, bo dają poczucie wyjątkowości za niższe pieniądze. W naszym teście znajdziecie prestiżowe samochody kompaktowe: Audi A1, BMW 1, Mercedesa A, Mini Countrymana oraz Volvo V40.  

Samochody Volvo od teraz z pakietem stylistycznym Polestar

Samochody Volvo od teraz z pakietem stylistycznym Polestar (6)

Od teraz każdy klient Volvo będzie mógł doposażyć swój samochód w pakiet stylistyczny oraz części poprawiające właściwości jezdne z serii Polestar Performance Parts.

Pięć pomysłów na auto 4x4

Pięć pomysłów na auto 4x4 (26)

Nie ma jednego przepisu na auto z napędem na cztery koła. Sprawdzamy wady i zalety każdego z pomysłów w naszym porównaniu Audi A6 Allorad, Fiata Pandy Cross, Jeepa Renegade'a, Skody Superb Outdoor i Volvo V40 Cross Country. 

Test Volvo V40 Cross Country

Volvo V40 Cross Country: Modnie skrojony (12)

W Volvo V40 Cross Country nie popiszesz się przed sąsiadem, ale będzie czerpał o wiele więcej frajdy z jazdy, niż on w swoim SUV-ie. Frajda będzie jeszcze większa gdy wybierzesz wersję T5.

Porównanie kompaktów

Porównanie kompaktów: Z różnych domów (24)

BMW serii 1, Seat Leon, Toyota Auris i Volvo V40, czyli dwa modele premium i dwa trochę mniej. Czy lepsza marka oznacza lepsze auto i czy warto za to płacić więcej? Porównanie nietypowe, bo i nietypowy jest świat. Nawet tak prosty jak świat kompaktów. 

Volvo, które samo odwiezie cię do pracy i zaparkuje!

Volvo, które samo odwiezie cię do pracy i zaparkuje! (7)

Pomysły o autach, które jeżdżą same, krążą po motoryzacyjnym świecie od kilku(nastu) lat - teraz Volvo przedstawia swój projekt Autonomous Parking.

Volvo V40

Volvo V40 i V40 Cross Country: nowe opcje silnikowe (3)

Modele Volvo otrzymają nowy najsłabszy wariant mocy a także całkiem świeży silnik o pojemności 2 litrów.

Wybory Car of the Year 2013: and the winner is...

Wybory Car of the Year 2013: and the winner is... (6)

Na salonie w Genewie ogłoszono zwycięzcę konkursu Car of the Year, w jury którego zasiada również "nasz" człowiek, red. Maciej Ziemek.

Audi A3, BMW 1, Mercedes A, Volvo V40

Audi A3, BMW 1, Mercedes A, Volvo V40 - prymusi na egzaminie (29)

Każdy z tych modeli zdobywał u nas w pojedynczych testach najwyższe noty. Teraz czas na konfrontację oko w oko.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA