Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volvo XC60 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volvo XC60: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volvo XC60

Volvo XC60

Volvo XC60 wyprowadzi Cię z kłopotów (2)

Volvo zaprezentowało nowego asystenta kierowcy, który podczas awaryjnej sytuacji korzysta nie tylko z hamulców, ale i z kierownicy.

Volvo XC60

Volvo XC60 - oto mniejszy brat XC90 (12)

To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier salonu samochodowego w Genewie. Nowe XC60 pojawia się po 8 latach od debiutu pierwszej generacji.

Lexus NX, Volvo XC60 i Land Rover Discovery Sport

Lexus NX, Volvo XC60 i Land Rover Discovery Sport (16)

SUV-y w takich markach jak Lexus czy Volvo, schodzą jak ciepłe bułeczki. Dołożyliśmy do tego porównania Land Rovera Discovery Sport i wyszedł nam pojedynek bestsellerów. Zobacz, kto wygrał ten test.

Test systemów bezpieczeństwa: Mercedes Klasy E, Volvo XC60, BMW Serii 7 i Honda Accord

Test systemów bezpieczeństwa: Mercedes Klasy E, Volvo XC60, BMW Serii 7 i Honda Accord (16)

Czy systemy bezpieczeństwa są lepsze w luksusowej limuzynie niż w aucie klasy średniej? Sprawdzi to nasz test systemów bezpieczeństwa.

Nowe Volvo XC60

Volvo XC60: Jak kombi (7)

Volvo XC60 po liftingu prezentuje się jeszcze lepiej i wciąż mocno odstaje od konkurentów ceną. Niższą ceną – oczywiście.  

Volvo XC60

Volvo XC60 - ma powodzenie u kobiet (14)

Co piątym nowym XC60 z salonu Volvo wyjeżdża kobieta. Co on w sobie ma, że płeć piękna tak go lubi?