Volvo XC60 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volvo XC60: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volvo XC60

Volvo XC60 2021

Volvo zwiększy zasięg i poprawi osiągi hybryd plug-in (2)

Modele Volvo z napędem hybrydowym plug-in otrzymają mocniejsze silniki elektryczne i większe akumulatory, co poprawi osiągi, a przy tym zwiększy zasięg.

Volvo z systemem Android

Volvo wprowadza system operacyjny Google do kolejnych modeli (5)

Nowy system operacyjny oparty na systemie Android zostanie wkrótce wprowadzony do modeli Volvo: XC60, S90, V90 oraz V90 Cross Country.

Seat Tarraco vs Volvo XC60

Seat Tarraco vs Volvo XC60: Różnica wieku - TEST (52)

Różnice w charakterze pomiędzy Volvo XC60 i Seatem Tarraco świetnie odzwierciedlają ich sprzęty audio. Z głośników Beats w Seacie rozchodzą się energetyczne fale dźwiękowe, a Volvo serwuje dostojne brzmienie Bowers&Wilkins, które bardziej kojarzy się z salą koncertową niż pękatymi słuchawkami na uszach.

Używane SUV-y - 5 popularnych modeli

Używane SUV-y - 5 popularnych modeli (33)

Prezentujemy pięć modeli używanych SUV-ów, każdy o nieco innym charakterze. Są to samochody jeszcze do niedawna produkowane lub, jak Jeep Renegade, wciąż zjeżdżające z fabrycznych taśm.

Volvo XC60 vs Range Rover Velar

Volvo XC60 i Range Rover Velar - pierwsze porównanie (6)

Minie jeszcze kilka miesięcy zanim pojawią się na ulicach – dlatego nowymi Range Roverem Velarem i Volvo XC60 drugiej generacji przyjechaliśmy do studia fotograficznego, by już teraz bliżej im się przyjrzeć. Miłośnicy luksusowych SUV-ów mogą wyczekiwać lata, bo wtedy ruszy sprzedaż tych aut.

Volvo XC60

Volvo XC60 wyprowadzi Cię z kłopotów (2)

Volvo zaprezentowało nowego asystenta kierowcy, który podczas awaryjnej sytuacji korzysta nie tylko z hamulców, ale i z kierownicy.

Volvo XC60

Volvo XC60 - pierwszy kontakt z popularnym SUV-em (11)

Volvo długo kazało czekać na nowe XC60, ale teraz po 9 latach od wprowadzenia modelu pierwszej generacji jego następca jest już gotowy.

Volvo XC60

Volvo XC60 - oto mniejszy brat XC90 (12)

To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier salonu samochodowego w Genewie. Nowe XC60 pojawia się po 8 latach od debiutu pierwszej generacji.

Volvo XC60 - wciąż młode [UŻYWANE]

Volvo XC60 - wciąż młode [UŻYWANE] (7)

Volvo XC60 to jeden z najlepiej sprzedających się SUV-ów premium w Polsce. Po ośmiu latach od premiery to łakomy kąsek na rynku aut używanych.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA