[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Volvo XC90 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volvo XC90: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volvo XC90

Prestiżowe SUV-y z dieslami pod maską - który okaże się najlepszy?

Prestiżowe SUV-y z dieslami pod maską - który okaże się najlepszy? (28)

Duże luksusowe SUV-y świadczą o pozycji właściciela. Niektóre świadczą bardzo spektakularnie, np. BMW X5 ze swoją „mega-nerką” z przodu. Ale Audi Q7, Volvo XC90 i VW Touareg też skromnie nie wyglądają. Test wersji z dieslami o mocy grubo powyżej 200 KM.

Volvo 90

Volvo S90, V90 i XC90 - duże zmiany w gamie (3)

Szwedzki producent przygotował świeżą porcję aktualizacji dla swoich flagowych modeli. W autach debiutują nowe silnik i rozszerzone multimedia.

Toyota RAV4 i Volvo XC90 – zmiana miejsc

Toyota RAV4 i Volvo XC90 – zmiana miejsc (2)

Toyota i Volvo zafundowały klientom nieoczekiwaną zmianę miejsc. Odświeżony RAV4 z napędem hybrydowym chce pokazać, że jest tak dopracowany jak SUV-y marek premium, a luksusowe XC90, że potrafi być oszczędniejsze niż hybrydy Toyoty.

Test Volvo XC90 D5

Test Volvo XC90 D5: Słuszny kierunek (13)

Volvo bardzo długo kazało czekać na nowe XC90. Wreszcie, po 13 latach wpadło w nasze ręce. Zobacz, test nowego Volvo XC90 w wersji D5.

Fotelik Volvo

Obrotowy fotelik dziecięcy od Volvo (2)

Volvo od lat znane jest z bezpieczeństwa. Szwedzi nie byli zadowoleni z poziomu jaki reprezentują dziecięce foteliki dostępne na rynku, więc postanowili stworzyć swój własny. Oto Volvo Excellence Child Seat Concept.

Nowe Volvo XC90

Volvo XC90: Nowy, ale typowy (7)

Z jednej strony bardzo nowoczesne, z drugiej konserwatywne - jak to Volvo. Bezpieczne, solidne i oszczędne - takie jest nowe Volvo XC90.

Wnętrze Volvo XC90

Volvo XC90 Excellence: SUV SPA (5)

Volvo XC90 przedstawia wersję Excellence, czyli z ultrakomfortowym tylnym przedziałem pasażerskim, z dwoma niezależnymi fotelami. Mają niemal te same funkcje co salon SPA.

Crash test w terenie Volvo XC90

Nietypowy crash test Volvo XC90 w terenie (8)

Nasz redaktor był świadkiem nietypowego crash testu nowego Volvo XC90. Nie było to tradycyjne uderzenie o ścianę, ale pokazanie stabilności auta przy dużej prędkości podczas jazdy w terenie. Zobacz, jak poradziło sobie nowe Volvo XC90.

Nowe Volvo XC90 R-Design

Nowe Volvo XC90 R-Design (9)

Volvo wypuszcza nowe XC90 ze sportowym pakietem R-Design. Sportowe XC90 może być wyposażone w felgi o średnicy 22 cali!

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA