Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volvo XC90 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volvo XC90: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volvo XC90

Toyota RAV4 i Volvo XC90 – zmiana miejsc

Toyota RAV4 i Volvo XC90 – zmiana miejsc (2)

Toyota i Volvo zafundowały klientom nieoczekiwaną zmianę miejsc. Odświeżony RAV4 z napędem hybrydowym chce pokazać, że jest tak dopracowany jak SUV-y marek premium, a luksusowe XC90, że potrafi być oszczędniejsze niż hybrydy Toyoty.

Test Volvo XC90 D5

Test Volvo XC90 D5: Słuszny kierunek (13)

Volvo bardzo długo kazało czekać na nowe XC90. Wreszcie, po 13 latach wpadło w nasze ręce. Zobacz, test nowego Volvo XC90 w wersji D5.

Fotelik Volvo

Obrotowy fotelik dziecięcy od Volvo (2)

Volvo od lat znane jest z bezpieczeństwa. Szwedzi nie byli zadowoleni z poziomu jaki reprezentują dziecięce foteliki dostępne na rynku, więc postanowili stworzyć swój własny. Oto Volvo Excellence Child Seat Concept.

Nowe Volvo XC90

Volvo XC90: Nowy, ale typowy (7)

Z jednej strony bardzo nowoczesne, z drugiej konserwatywne - jak to Volvo. Bezpieczne, solidne i oszczędne - takie jest nowe Volvo XC90.

Wnętrze Volvo XC90

Volvo XC90 Excellence: SUV SPA (5)

Volvo XC90 przedstawia wersję Excellence, czyli z ultrakomfortowym tylnym przedziałem pasażerskim, z dwoma niezależnymi fotelami. Mają niemal te same funkcje co salon SPA.

Crash test w terenie Volvo XC90

Nietypowy crash test Volvo XC90 w terenie (8)

Nasz redaktor był świadkiem nietypowego crash testu nowego Volvo XC90. Nie było to tradycyjne uderzenie o ścianę, ale pokazanie stabilności auta przy dużej prędkości podczas jazdy w terenie. Zobacz, jak poradziło sobie nowe Volvo XC90.

Nowe Volvo XC90 R-Design

Nowe Volvo XC90 R-Design (9)

Volvo wypuszcza nowe XC90 ze sportowym pakietem R-Design. Sportowe XC90 może być wyposażone w felgi o średnicy 22 cali!

Nowe Volvo XC90

Limitowana edycja nowego Volvo XC90 (7)

Volvo z okazji premiery nowego XC90 wprowadza limitowaną edycję tego SUV-a - First Edition. Trzeba się jednak spieszyć, bo do sprzedaży trafi tylko 1927 egzemplarzy.

Nowe Volvo XC90

Nowe Volvo XC90 (14)

Nowa stylistyka nadwozia z charakterystycznymi przednimi reflektorami, lepszej jakości materiały, nowoczesna technologia i oszczędniejsze jednostki napędowe. Tak w skrócie przedstawia się druga generacja Volvo XC90.

STRONA 1 z 2