[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda
3/2020 Temat numeru Skoda Kamiq

Skoda Kamiq Monte Carlo – miejski SUV na sportowo

Nazwa Monte Carlo znaczy wiele dla Skody – teraz trafia ona również do najnowszego SUV-a, modelu Kamiq. Auto wyróżnia się zadziorną stylizacją.

Rajd Monte Carlo to najstarsza tego rodzaju impreza na świecie – rajd rozgrywany w Alpach, który ma swoją siedzibę na francuskiej Riwierze, po raz pierwszy został zorganizowany w 1914 roku. Od tamtej pory ścigali się tam najlepsi kierowcy rajdowy w historii tego sportu, a na trasach można było spotkać najbardziej kultowe samochody. Wiele sukcesów w Monte Carlo świętowała również Skoda – wspomnieć chociażby Skodę 130 RS.

Nic więc dziwnego, że już od kilku lat Skoda oferuje niektóre swoje samochody w wersji specjalnej, nazwanej właśnie Monte Carlo. Plakietkę przypominającą logotyp rajdu znajdziemy na karoseriach samochodów miejskich, takich jak Fabia, Kamiq czy Scala – każde z nich dostępne jest dziś w tej wyjątkowej odmianie.

OBEJRZYJ POZOSTAŁE NUMERY

ŠKODA MAGAZYN nr 01/2020

Czy dziś lepiej wybrać samochód hybrydowy czy elektryczny, a może jednak coś pomiędzy nimi, czyli hybrydę typu plug-in? Oto najważniejsze cechy takich aut. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 02/2020

Coraz większa liczba samochodów o wysokich osiągach jest napędzana hybrydowymi układami napędowymi. Dziś ta technika pojawia się nawet w usportowionych kompaktach. Dobrym przykładem jest nowa Skoda Octavia RS. czytaj dalej >>