Przeżyj przygodę życia

Opowiedz nam o swojej pasji do motoryzacji i dołącz do grona 16 wybrańców, którzy z nami oraz instruktorami AMG Driving Academy będą testować Mercedesy-AMG. Na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym będzie na Ciebie czekać 7 modeli – z Mercedes-AMG GT R na czele. Nie przegap okazji i przyślij zgłoszenie jeszcze dziś! Udział w teście jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej

Test czytelniczy „auto motor i sport”

Weź udział w teście i sprawdź z nami, co potrafią wybrane modele z rodziny Mercedes-AMG

Wiosna 2018 roku, tor Kielce, redaktorzy „amis” i instruktorzy Szkoły Jazdy AMG Driving Academy, a przede wszystkim 16 naszych Czytelników za kierownicami sportowych modeli Mercedes-AMG. Pod okiem szkoleniowców AMG i redaktorów „amis” w bezpiecznych warunkach będziesz mógł wykorzystać ogromny potencjał aut i wycisnąć z nich to, co najlepsze – od atomowych przyspieszeń po efektowną jazdę w poślizgu.

Na torze będą czekały: AMG GT S oraz GT R, Mercedes-AMG C 63 S, E 63 S i CLA 45. Wierzymy, ba, jesteśmy pewni, że jazda takim autem dostarczy Ci mnóstwa frajdy, a Ty poczujesz, czym pachnie świat samochodów AMG. Podejmujesz to wyzwanie?

Te samochody będziemy testować:

Wstąp do świata AMG

AMG – te trzy litery oznaczają w całym samochodowym świecie najwyższe osiągi, ekskluzywność i przyjemność z niezwykle dynamicznej jazdy. Firma założona przez Hansa Wernera Aufrechta i Erharda Melchera od 50 lat spełnia marzenia kierowców zafascynowanych autami wyścigowymi. Od pół wieku Mercedes-AMG, sukcesami w sporcie motorowym i tworzeniem wyjątkowych pojazdów, potwierdza pozycję marki, która jest synonimem sportowych samochodów i wyczynowych osiągów.

Każdy Mercedes-AMG rzuca wyzwanie prawom fizyki i jest gwarancją najwyższych osiągów. Podczas Testu Czytelniczego „auto motor i sport” będziesz je mógł poczuć na własnej skórze.

Dowiedz się więcej Zobacz modele AMG

Stań do walki o miejsce w gronie testujących

Za kierownice 7 modeli Mercedes-AMG na torze Kielce zaprosimy 16 Czytelników, którzy najciekawiej opowiedzą o swojej pasji do motoryzacji. W podjęciu decyzji pomogą nam internauci. Nie przegap swojej szansy! Oto, co trzeba zrobić:

Nagraj film wideo 1.

Nagraj film wideo

Weź telefon i nagraj krótki (30 do 90 s) film o tym, dlaczego kochasz samochody i dlaczego właśnie Ty powinieneś dołączyć do grona testujących.

Wyślij nam gotowy film 2.

Wyślij nam gotowy film

Korzystając z poniższego formularza, prześlij nagranie do nas. Nie przejmuj się jego jakością – nie to będziemy oceniać!

Wejdź do grona finalistów 3.

Wejdź do grona finalistów

Spośród nadesłanych filmów wybierzemy 32, które pokażemy światu i poprosimy internautów o wybranie najlepszych.

Zdobądź najwięcej głosów 4.

Zdobądź najwięcej głosów

Pokaż film znajomym i zachęć ich, by oddali na niego swój głos. Do testu zaprosimy autorów 16 filmów, które zdobędą najwięcej głosów.


Opowiedz nam o swojej pasji

Nie przejmuj się scenariuszem, jakością nagrania, swoją dykcją ani grą aktorską. Zaprezentuj siebie i swoją pasję. Opowiedz, za co kochasz samochody, dlaczego pasjonujesz się motoryzacją i co robisz, by rozwijać tę pasję.

Na zgłoszenia czekamy do 15.01.2018