Czy rozpoznasz SUV-a?

W 2017 roku na rynku pojawiło się wiele nowych crossoverów, SUV-ów i aut terenowych. Czy jesteś na bieżąco z nowościami i rozpoznasz najnowsze modele?

Nadchodzą czasy, w których już niedługo jako „klasyczne” nadwozie nie będzie traktowany sedan, kombi czy hatchback, ale właśnie samochód z szeroko pojętej klasy SUV-ów. Rok 2017 pod tym względem był przełomowy, ponieważ poznaliśmy kilka nowych samochodów terenowych, kilkanaście SUV-ów oraz kilkanaście crossoverów. Jeżeli jakiś okres w motoryzacji można nazwać wysypem nowości, to z pewnością właśnie kończący się rok.

Czy jesteś na bieżąco? Czytasz naszą stronę, magazyn i śledzisz wszystko co dzieje się w świecie motoryzacji? Jeżeli tak liczymy, że w quizie zgarniesz 10/10 punktów. Jeżeli nie jesteś specem, nie zaglądasz dzień w dzień na strony związane z motoryzacją i tak spróbuj swoich sił, jesteśmy ciekawi czy nawet mniej zorientowani kierowcy odgadną jakiej marki to model. A to nie jest przecież oczywiste, bo samochody coraz bardziej się do siebie upodabniają. Quiz potwierdzi też czy nowe SUV-y i crossovery nie porzuciły typowego dla własnej marki designu.

Gdy już rozwiążesz quiz podziel się z nami swoim wynikiem na naszej stronie na Facebooku!

Rozpocznij QUIZ
REKLAMA