[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Czy rozpoznasz SUV-a?

W 2017 roku na rynku pojawiło się wiele nowych crossoverów, SUV-ów i aut terenowych. Czy jesteś na bieżąco z nowościami i rozpoznasz najnowsze modele?

Nadchodzą czasy, w których już niedługo jako „klasyczne” nadwozie nie będzie traktowany sedan, kombi czy hatchback, ale właśnie samochód z szeroko pojętej klasy SUV-ów. Rok 2017 pod tym względem był przełomowy, ponieważ poznaliśmy kilka nowych samochodów terenowych, kilkanaście SUV-ów oraz kilkanaście crossoverów. Jeżeli jakiś okres w motoryzacji można nazwać wysypem nowości, to z pewnością właśnie kończący się rok.

Czy jesteś na bieżąco? Czytasz naszą stronę, magazyn i śledzisz wszystko co dzieje się w świecie motoryzacji? Jeżeli tak liczymy, że w quizie zgarniesz 10/10 punktów. Jeżeli nie jesteś specem, nie zaglądasz dzień w dzień na strony związane z motoryzacją i tak spróbuj swoich sił, jesteśmy ciekawi czy nawet mniej zorientowani kierowcy odgadną jakiej marki to model. A to nie jest przecież oczywiste, bo samochody coraz bardziej się do siebie upodabniają. Quiz potwierdzi też czy nowe SUV-y i crossovery nie porzuciły typowego dla własnej marki designu.

Gdy już rozwiążesz quiz podziel się z nami swoim wynikiem na naszej stronie na Facebooku!

Rozpocznij QUIZ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij