Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5
BP BP

Nissan Murano – Szczerość za szczerość

Nissan Murano Końcówki wydechu mają rzadko spotykany kształt i wygrywają świetne melodie - przejeżdżając przez tunel, chętnie uchylisz szybę, by ich posłuchać.

DLA WIELODZIETNYCH

Qashqai + 2 to samochód dla siedmiu osób. W porównaniu z mniejszym bratem ma przedłużony o 135 mm rozstaw osi - obecnie wynosi 2675 mm. Patrząc na Qashqaia z boku widać, że zmienił się tył nadwozia, nie widać natomiast, że przedłużono drzwi przednie i tylne. W trzecim rzędzie mogą usiąść osoby (dzieci) o wzroście do 160 cm. Od pasażerów tych wymaga się umiejętności akrobatycznych. Zachowanie na drodze, jednostki napędowe, a także wady i zalety auta - takie, jak w wersji dla mniej licznej rodziny. Najtańszy 7-osobowy Qashqai kosztuje 81 900 zł.  

Tekst: Michał Hutyra

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  no pewnie że się chce nimi jeździć są super przestronne, bezpieczne (systemy abs czy esp), więcej się z nich widzi, qashqai +2 ma piękny przeźroczysty dach i 7 miejsc do siedzenia. cudo
  ~joe, 2008-10-27 22:04:06
 • avatar
  zgłoś
  Samochód terenowy, SUV, crossover - mało kto je rozróżnia, ale coraz więcej osób chce nimi jeździć. Nissan ma aż siedem takich pojazdów - wśród nich dwa w nowych wersjach.
  auto motor i sport, 2008-10-27 09:22:33
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij