Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7
BP BP

Renault Mégane 2.0 TCe – Siła spokoju

MAKSI AGRESOR

Renault Mégane 2.0 TCe Liczy się komfort - zawieszenie zaprogramowane bardziej na komfort niż dynamikę jazdy, niski poziom szumów toczenia i hałasu we wnętrzu: jazda Mégane ma być przyjemnością.

Mocno opadający dach i ostro zadarta ku górze boczna linia nadwozia plus wyraźnie zaznaczone potężne wloty powietrza w zderzaku, stylistycznie "zintegrowane" z reflektorami - już na sam widok Mégane Coupé w lusterku wstecznym konkurenci-zawalidrogi mają mu ustępować na jezdni. Trzydrzwiowe Mégane Coupé ma z tyłu oferować tyle samo miejsca na wysokości ramion i na nogi, co Mégane w wersji pięciodrzwiowej. Nieco mniej przestrzeni będzie jedynie nad głową. Debiut na początku 2009 roku.

Tekst: Maciej Ziemek
Zdjęcia: ©Automobile Magazine/Alex Krassovsky

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 83 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Rozstaw osi tak, o 10 mm, natomiast przynajmniej od megane ceedjest krotszy i wezszy.
  ~der, 2008-11-23 11:34:12
 • avatar
  zgłoś
  ale jestescie smieszni....jaim tam golf jest mistrzem w rozstawie osi i długości..... kia ceed ma wiekszy rozstaw jak i długosc zarówno od tej meganki jak i golfa..ile wam płacą za takie tendencyjne i mało rzetelne artykuły?
  ~ceedek, 2008-11-21 22:18:23
 • avatar
  zgłoś
  Liczą się konkrety. Przestronne, funkcjonalne wnętrze i dobra jakość wykonania zamiast wyzywającej stylistyki - oto nowe Renault Mégane.
  auto motor i sport, 2008-11-21 15:16:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij