[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0
BP BP

Toyota Land Cruiser w Namibii

Toyota Land Cruiser to jedna z ostatnich prawdziwych „terenówek”. Na afrykańskich bezdrożach sprawdzamy co się zmieniło w wersji po face liftingu.

Toyota Land Cruiser

Takich samochodów jak Toyota Land Cruiser nie testuje się w mieście ani nie wyjeżdża się nimi na autostradę – takimi samochodami jedzie się na bezdroża. W Europie oznacza to kawałek polnej drogi między jedną, a drugą wioską, dlatego w celu sprawdzenia nowej Toyoty polecieliśmy do Afryki, a dokładnie do Namibii. Wybrzeże szkieletowe, pustynia Namibi i krater Messum to miejsca tak odległe, jakich na próżno szukać w Polsce, czy w Europie. Aby zwiedzić je wszystkie trzeba mieć samochód terenowy, namiot i kilka zapasowych opon.

My do dyspozycji mieliśmy Toyotę Land Cruiser, samochód po face liftingu, napędzany silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2,8 litra. To jedyny dostępny silnik w Polsce, ponieważ z sprzedaży wycofano wersję 4.0, która stanowiła jedynie margines sprzedaży. W samochodzie zmianie uległa głównie stylistyka – inne są klosze reflektorów, zderzaki, nadkola, osłona chłodnicy, kształt maski oraz wygląd deski rozdzielczej – ulepszono także kilka innych detali.

REKLAMA

Trasa wyznaczona przez organizatora liczyła 700 kilometrów, ale tylko przez kilka kilometrów prowadziła drogami asfaltowymi, na trasie w trakcie trzech dni jazdy spędziliśmy dwie noce na pustyni, a wrażeniami z jazdy odświeżoną Toyotą Land Cruiser i pobytu na pustyni podzielimy się z Wami w najbliższym wydaniu magazynu „auto motor i sport”.
Ale wcześniej zapraszamy do obejrzenia wideo.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij