REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Citroen

Wirtualny Salon Citroëna

Teraz możesz poznać ofertę Citroëna i kupić samochód bez wychodzenia z domu.

  • Prezentacje wszystkich modeli otrzymasz drogą internetową za pomocą maila lub aplikacji takich jak Messenger, Skype czy WhatsApp.
  • Handlowcy udzielają też wszelkich informacji przez telefon. W ten sposób bez fizycznego odwiedzania salonu Citroëna możesz wybrać i kupić nowy lub używany samochód oraz pozyskać informacje na temat serwisowania.
  • Aktualnie zakup samochodu poprzez Wirtualny Salon Citroëna oznacza upusty nawet do 9 tys. zł. Jest też możliwość rezerwacji dostępnego „od ręki” samochodu na okres do 5 dni.
  • Zakup samochodu przez Internet w czasach pandemii podyktowany jest zasadami bezpieczeństwa, ale ten sposób staje się na świecie coraz bardziej popularny. Dzięki niemu oszczędzamy czas i pieniądze.

Wirtualny Salon Citroëna

Citroën C3 Aircross

Citroën C3 Aircross

Wyróżniający się modnym wyglądem Citroën C3 Aircross rywalizuje w najdynamiczniej rozwijającym się segmencie kompaktowych SUV-ów. Daje możliwości indywidualizacji proponując aż 90 kombinacji wyglądu zewnętrznego i pięć możliwości wystroju wygodnego wnętrza. Zawieszenie dzięki hydraulicznym poduszkom komfortowo rozprawia się również z tymi najbardziej wrednymi nierównościami. Citroën C3 Aircross świetnie czuje się w mieście, ale też pomimo kompaktowych rozmiarów nie stroni od dalekich tras, a dzięki systemom Grip Control i Hill Assist Descent można nim zapuścić się w trudny teren. O bezpieczeństwo pasażerów dba 12 systemów wspomagania jazdy, włącznie ze znanym z samochodów luksusowych wyświetlaczem przeziernym HUD.

Citroën C5 Aircross

C5 Aircross świetnie reprezentuje wartości marki, które kładą akcent na styl, komfort i wyposażenie. Mimo silnej osobowości w C5 Aicross nie znajdziesz często spotykanej w segmencie dużych SUV-ów arogancji. To pierwszy na świecie model z zawieszeniem wyposażonym w progresywnie działające poduszki hydrauliczne - Progressive Hydraulic CushionsTM, które zapewnia niezrównany komfort jazdy, typowy dla marki Citroën. Wnętrze daje poczucie bezpieczeństwa i komfort, który wynika nie tylko z dużego rozstawu osi (273 cm), wyciszenia kabiny i dopracowanego zawieszenia, ale również obszernych i wygodnych foteli z masażami oraz świeżości jaką zapewnia system oczyszczania powietrza.

Citroën C5 Aircross
Serwis Citroën

Usługi posprzedażne

Pomimo wprowadzenia Wirtualnego Salonu Autoryzowane Serwisy Citroëna pozostają otwarte i oferują klientom usługi posprzedażne. Przestrzegając niezbędnych środków ostrożności i wprowadzając dodatkowe procedury higieniczne Citroën nadal zapewnia mobilność i bezpieczeństwo przemieszczania wszystkim osobom, dla których jest to konieczne. W większości punktów serwisowych klienci mogą zamówić usługi serwisowe door–to-door, co oznacza, że bez wychodzenia z domu można wysłać samochód np. na wykonanie przeglądu lub naprawy. Aktualne godziny otwarcia salonów i serwisów marki Citroën są dostępne tutaj. Dla zachowania bezpieczeństwa i wygody Citroën poleca umawianie wizyt w serwisie za pośrednictwem strony internetowej.

Umów wizytę