Od redaktora:

Adam Majcherek

Od 24 lat za pośrednictwem plebiscytu Best Cars opowiadacie nam, co Wam się podoba w motoryzacji. arcowe wydanie „auto motor i najważniejszy numer sport” to dla nas w roku.

To wyjątkowy moment, w którym możemy zaprezentować wyniki plebiscytu Best Cars – międzynarodowego badania opinii Czytelników magazynów z rodziny „auto motor i sport” na temat wszystkich samochodów sprzedawanych w Europie. Plebiscyt ten jest organizowany w 11 krajach europejskich. W tym roku w polskiej edycji wzięło udział ponad 10 tys. Czytelników. Dzięki Waszym odpowiedziom wiemy, co się Wam podoba i o czym chcielibyście czytać. To również świetne źródło wiedzy o tym, jak postrzegacie poszczególne marki, za co je cenicie, a co według Was powinny poprawić w swoim wizerunku. Przy okazji poznajemy trochę bliżej Was samych. Dowiadujemy się, jakie macie plany zakupowe, czy stawiacie na auta nowe, czy szukacie okazji wśród używanych. Ale najważniejsze jest to, że dowiadujemy się bezpośrednio od Was, jakie samochody uważacie za najlepsze w jedenastu plebiscytowych kategoriach. Co roku nie brakuje zaskoczeń!

Zaskoczeniem był też dla nas Wasz odzew na zaproszenie do wzięcia udziału w pierwszej edycji Testu Czytelniczego, który organizujemy wraz z marką Mercedes-AMG. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 32 najlepsze, ale teraz prosimy Was o pomoc – pomóżcie Adam Majcherek OD REDAKTORA nam wybrać 16 szczęśliwców, którzy na Tor Kielce wyjadą, siedząc za kierownicą wybranych modeli Mercedes-AMG. Wszystkie flmy wideo z prezentacjami kandydatów można zobaczyć na www.auto-motor-i-sport.pl. A może niektórzy z Was sami starają się o miejsce w topowej szesnastce? Życzymy powodzenia!