Od redaktora:

Roman Popkiewicz

"Życie to jest to, co przytrafia Ci się, kiedy masz inne plany” – głosi wyjątkowo trafne powiedzenie. I na naszych oczach całemu światu przytrafiło się właśnie coś takiego.

Tak jak wszystko inne, również świat samochodów otrzymał od nowej rzeczywistości mocny cios. Najważniejszy salon samochodowy w Genewie został odwołany, terminy premier wielu modeli są przesunięte, a klienci odkładają swoje plany zakupowe na spokojniejszy czas. My również zostaliśmy zmuszeni do zmian w planach publikacji w najbliższych wydaniach „auto motor i sport”. W naszym magazynie świat jednak ani na moment się nie zatrzymał i kolejne numery „auto motor i sport” będziemy tworzyć z taką samą pasją i zaangażowaniem, z jakimi zawsze to robimy. Zarówno w tym numerze, jak i w kolejnych znajdziecie porcję informacji i rozrywki, do jakiej – mamy nadzieję – Was przyzwyczailiśmy.

W sytuacji, w której wyjście z domu może przez jakiś czas stanowić problem, podpowiadamy dwa sposoby, dzięki którym zawsze będziecie mieć dostęp do Waszego ulubionego magazynu. Jednym jest prenumerata, drugim zaś cyfrowe wydanie „auto motor i sport”, identyczne jak papierowe i przystosowane do czytania na tabletach, smartfonach i komputerach.

Czas, kiedy wszyscy znowu będziemy mogli wsiąść do samochodu i spokojnie wyrwać się na nasz ulubiony kawałek drogi na pewno wróci – oby szybciej, niż nam się to dzisiaj wydaje.

Polecamy:


KUP CYFROWE WYDANIE Z RABATEM 30%


Każdy numer „auto motor i sport” jest dostępny również w formie cyfrowej. Zapraszamy do naszego e-kiosku – na aktualne wydanie oferujemy promocję w wysokości 30 procent.

E.MPP.PL/AMIS/


POJEDYNEK CIĘŻKIEGO KALIBRU


Maserati, Porsche i Audi – te SUV-y zostawiają za sobą pogorzelisko i płaty wyrwanego asfaltu.