Od redaktora:

Roman Popkiewicz

To już 25 lat plebiscytu Best Cars. Ponieważ jurorami jesteście Wy, jest to rocznica przede wszystkim Wasza.

Aż 385 modeli w do tego dodatkowe pytania o opinie. Niezależnie od tego, 11 klasach, czy na karcie zamieszczonej w tym wydaniu „auto motor i sport”, czy na stronie internetowej, oddanie głosu w plebiscycie Best Cars 2019 wymaga poświęcenia kilku minut.

Warto to zrobić. Wybieracie bowiem nie tylko najlepsze modele w poszczególnych klasach, ale też wyrażacie swoje zdanie na temat świata samochodów oraz tego, jak on się zmienia. Pod tym względem jest to plebiscyt unikatowy. Jest także najdłużej prowadzonym plebiscytem tego typu w Polsce.

Dla nas wyniki mają ogromną wartość, ponieważ dają obraz tego, jak zmieniają się Wasze opinie, są też wskazówką, w jakim kierunku zmieniać i rozwijać Wasz ulubiony magazyn.

Na sądy czytelników wyrażone w plebiscycie powołujemy się regularnie na przykład w wydaniach specjalnych „auto motor i sport”. A wiedza o tym, czego oczekujecie pod względem wyposażenia lub techniki, co szczególnie cenicie w swoich samochodach albo czego nie, jak otwarci jesteście na nowe rozwiązania, trafia też do importerów. Wyniki międzynarodowe zaś, w tym polskie – do europejskich central firm. Wiemy, że tam śledzą wyniki plebiscytu Best Cars, które są tym bardziej cenne, że pochodzą od społeczności zaangażowanej, poinformowanej i opiniotwórczej. Macie więc wpływ na to, jak zmienia się oferta na naszym rynku.

Mówi się, że głosowanie to obywatelski obowiązek. Z przymrużeniem oka dodajemy – również w wypadku plebiscytu Best Cars.

Więcej o plebiscycie i nagrodzie na stronie: https://www.auto-motor-i-sport.pl/bestcars2019