1. Międzynarodowy Zlot Cabrio - już 6-7 sierpnia w Gnieźnie!

Już za niecałe dwa tygodnie do pierwszej stolicy Polski zawitają goście z całej Europy. To co będzie ich łączyć to pasja do samochodów z otwartym dachem. W ramach zlotu kabrioletów przewidziano wiele atrakcji.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 108 400 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Impreza odbędzie się pod hasłem "Cabrio let me be free!", bo przecież nie wymyślono jeszcze pojazdu, w którym człowiek czułby się bardziej wolny jadąc malowniczą drogą. Impreza będzie miała miejsce 6 i 7 sierpnia w Gnieźnie. Według organizatorów na zlocie będzie można podziwiać ponad 100 kabrioletów z rożnych epok.

Głównym punktem imprezy będzie rajd turystyczny pod nazwą "Rajd 1050". Data nie jest przypadkowa, wszak w tym roku przypada 1050-ta rocznica Chrztu Polski. Trasa przejazdu będzie prowadziła Szlakiem Piastowskim, rozpocznie się w Gnieźnie. Jego pierwszym przystankiem będzie Ostów Lednicki, stanowiący główną część Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, w którym mieści się rezerwat oraz Mały Skansen. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć pozostałości grodu Mieszka I oraz baseny chrzcielne, które stanowią symbol chrztu Polski. Jedną z kolejnych atrakcji rajdu będzie Giecz, w którym w IX i X w. znajdował się gród i kilka osad. Dziś mieści się tam Rezerwat Archeologiczny.

Impreza ma zgromadzić nawet 12 000 gości, zadbano więc o stan żołądków wszystkich zwiedzających. W tym celu zlot samochodów bez dachu połączono z festiwalem Food Tracków, czyli barów i restauracji na kółkach. Zgłodniałych fanów motoryzacji karmić będę znane w całej Polsce firmy: Bobby Burger, Street Menu, Gorące Kawałki, Fabryka Frytek, Hussar Coffee, Mafiosso Food Truck, Chaps zapiekanki, UNICO Food Truck, Pasibus, Sma-check, TACO LIBRE, Pan Kasztan, Shakewave Truck oraz Royal Sweets.

Zobacz także:
REKLAMA