[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

1. Międzynarodowy Zlot Cabrio - już 6-7 sierpnia w Gnieźnie!

Już za niecałe dwa tygodnie do pierwszej stolicy Polski zawitają goście z całej Europy. To co będzie ich łączyć to pasja do samochodów z otwartym dachem. W ramach zlotu kabrioletów przewidziano wiele atrakcji.

Impreza odbędzie się pod hasłem "Cabrio let me be free!", bo przecież nie wymyślono jeszcze pojazdu, w którym człowiek czułby się bardziej wolny jadąc malowniczą drogą. Impreza będzie miała miejsce 6 i 7 sierpnia w Gnieźnie. Według organizatorów na zlocie będzie można podziwiać ponad 100 kabrioletów z rożnych epok.

Głównym punktem imprezy będzie rajd turystyczny pod nazwą "Rajd 1050". Data nie jest przypadkowa, wszak w tym roku przypada 1050-ta rocznica Chrztu Polski. Trasa przejazdu będzie prowadziła Szlakiem Piastowskim, rozpocznie się w Gnieźnie. Jego pierwszym przystankiem będzie Ostów Lednicki, stanowiący główną część Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, w którym mieści się rezerwat oraz Mały Skansen. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć pozostałości grodu Mieszka I oraz baseny chrzcielne, które stanowią symbol chrztu Polski. Jedną z kolejnych atrakcji rajdu będzie Giecz, w którym w IX i X w. znajdował się gród i kilka osad. Dziś mieści się tam Rezerwat Archeologiczny.

Impreza ma zgromadzić nawet 12 000 gości, zadbano więc o stan żołądków wszystkich zwiedzających. W tym celu zlot samochodów bez dachu połączono z festiwalem Food Tracków, czyli barów i restauracji na kółkach. Zgłodniałych fanów motoryzacji karmić będę znane w całej Polsce firmy: Bobby Burger, Street Menu, Gorące Kawałki, Fabryka Frytek, Hussar Coffee, Mafiosso Food Truck, Chaps zapiekanki, UNICO Food Truck, Pasibus, Sma-check, TACO LIBRE, Pan Kasztan, Shakewave Truck oraz Royal Sweets.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 106 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij