1. Zlot Mitsubishi - impreza dla fanów marki

W dniach 16-18 września Mitsubishi Motors Polska organizuje dla wszystkich właścicieli samochodów japońskiej marki w Polsce 1. Zlot Mitsubishi. Na uczestników czekają próby sportowe oraz testy samochodów terenowych.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 45 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

1. Zlot Mitsubishi to impreza sportowo-turystyczna, która będzie miała miejsce w okolicy Zalewu Sulejowskiego, Spały i Tomaszowa Mazowieckiego. Celem spotkania jest integracja entuzjastów samochodów Mitsubishi, zapoznanie ich z aktualną ofertą marki i dobra zabawa, związana z szeroko pojętą turystyką samochodową. Zlot jest pierwszą okazją dla fanów marki, by wspólnie spędzić weekend i odkryć mniej znane, urokliwe tereny Polski.

W programie nie zabraknie sportowej rywalizacji. Liczne atrakcje, a wśród nich 3 trasy z próbami sportowymi KJS i terenowymi odcinkami specjalnymi, a także testy Mitsubishi L200 Monster i Pajero Adventure na specjalnie przygotowanym torze przeszkód terenowych. Nie zabraknie także zwiedzania ciekawych miejsc z przewodnikami, imprezy przy grillu oraz gry i zabawy dla dzieci. Imprezę uświetni swą obecnością znana aktorka i ambasadorka marki Mitsubishi Motors Anna Cieślak.

Każda z załóg będzie miała możliwość wyboru jednej z trzech tras, różniących się charakterem, nawierzchnią i zadaniami. Trasy prowadzą wśród lasów i licznych atrakcji turystycznych tego regionu a bazą zlotu jest pięknie położony hotel Magellan w Bronisławowie.

Załogi wszystkich tras będą startować i kończyć rywalizację w Hotelu Magellan w Bronisławowie, nieopodal Zalewu Sulejowskiego. Punktem wspólnym dla nich wszystkich jest miasteczko 4x4 Mitsubishi, gdzie uczestnicy przesiądą się do specjalnie przygotowanych modeli Mitsubishi i pokonają terenowy tor przeszkód. Trzy niezwykle ciekawe trasy opracowano z myślą o zainteresowaniach i oczekiwaniach posiadaczy wszystkich modeli Mitsubishi. Szlak turystyczny wytyczono na utwardzonej nawierzchni. Uczestnicy rywalizują tu dowolnym modelem Mitsubishi na zasadach rajdu turystycznego a załoga wykonuje zadania logiczne i sprawnościowe.

W programie także zwiedzanie interesujących obiektów i wyszukiwanie fotopunktów. Trasa sportowa, możliwa do pokonania dowolnym modelem Mitsubishi, prowadzi po utwardzonej nawierzchnia a uczestnicy rywalizują na zasadach Sportowej Konkursowej Jazdy Samochodem (SKJS) z podziałem na klasy, według pojemności silnika i z pomiarem czasu. Trasa terenowo-turystyczna jest polecana wszystkim właścicielom SUV-ów (ASX, Outlander) 4WD i aut terenowych Mitsubishi takich, jak Pajero i L200. Prowadzi po twardych i luźnych nawierzchniach, takich jak szutry i piachy i oferuje uczestnikom sprawdzenie swych sił na próbach terenowych z pomiarem czasu lub jazdę na dokładność. Załogi rywalizują na zasadach rajdu turystycznego, odnajdują fotopunkty, zwiedzają zabytki i rozwiązują zadania.

Aby zgłosić się do udziału w zlocie wystarczy wypełnić formularz na stronie www.zlotmitsubishi.pl.

Bogaty pakiet startowy wraz z numerami, identyfikatorami i książkami startowymi, oferuje między innymi możliwość startu na jednej z trzech profesjonalnie przygotowanych tras, w tym KJS, możliwość przetestowania Mitsubishi L200 Monster i Mitsubishi Pajero Adventure na specjalnie przygotowanym terenowym torze przeszkód oraz uczestnictwa w licznych konkurencjach, zadaniach i zabawach z walką o cenne nagrody, gry i zabawy dla dzieci pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, spotkania przy grillu, koszulkę zlotową i pamiątkowe gadżety oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów z opieką przewodników.

REKLAMA