10 milionów minęło – Renault świętuje urodziny Clio.

Renault, Clio
Renault Clio na dwudzieste urodziny
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Renault jest ostatnio bardzo zajęte. Pracuje nad formą teamu F1, który w tym roku ma powalczyć o miejsce w czołówce, zaprezentowało niedawno Megane CC i małego roadster Wind, a teraz zaczyna świętować dwudzieste urodziny modelu Clio.

Przez dwa dziesięciolecia sprzedano ponad 10 milionów egzemplarzy Clio, dzięki czemu auto trafiło na listę 20 najlepiej sprzedających się aut wszechczasów. By dodatkowo zachęcić kolejnych klientów, francuski producent zaprezentował rocznicową wersję Clio.

Samochody w tej wersji będą dostępne zarówno w wersji hatchback, jak i kombi, a nawet znajdzie się wśród nich model RS.

Dwudziestolecie będzie świętowane nowym wykończeniem i oznaczeniami dyskretnie zamontowanymi w kilku miejscach auta. Hatchback i kombi będą dostępne w kilku kolorach nadwozia, podczas gdy model RS wyjedzie jedynie w białym lakierze, z czarnymi dodatkami i na 17-calowych felgach Bebop.

Seria limitowana ma pojawić się w całej Europie. Wyposażenie seryjne będzie zróżnicowane, zależne od specyfiki rynku danego kraju. Francuzi już składają zamówienia na to auto, w pozostałych krajach klienci muszą poczekać do marca.

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA