REKLAMA

10. ogólnopolski zlot Fordów Mustangów

21 kwietnia o godz. 12:00 Plac Defilad w Warszawie zamieni się w największy na świecie parking dla Mustangów. Tego dnia odbędzie się 10. zlot miłośników Forda Mustanga. Jedną z gwiazd imprezy będzie najnowsze wcielenie tego kultowego muscle cara.

Mecum Auctions
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 010 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Dokładnie 54 lata po rynkowym debiucie pierwszego Mustanga ponad 300 modeli wszystkich generacji Mustangów stworzy niesamowity spektakl na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki.

W sobotę 21 kwietnia centrum Warszawy zostanie opanowane przez muscle cary z galopującym mustangiem w logo. W ten sposób marka będzie świętować 10. jubileuszowy, największy w historii zlot miłośników Forda Mustanga.

REKLAMA

REKLAMA

Ford Mustang face lifting
Ford Mustang face lifting

Jubileusz zobowiązuje, dlatego w Warszawie nie zabraknie najbardziej pożądanych i spektakularnych odmian Mustanga. Tylko na Placu Defilad w jednym miejscu będzie można zobaczyć sportowego Macha I, potężnego Bossa 302, kultowego Bullita czy liczne odmiany równie pożądanego Shelby’ego. Niesamowity klimat imprezy stworzony przez ryczące silniki V8, gwizd kompresorów i zaraźliwy entuzjazm uczestników oferowany jest w standardzie.

Ford Mustang jest już z nami ponad pół wieku, ale jeszcze nigdy nie cieszył się tak dużą popularnością jak dziś. Z tym większym entuzjazmem po raz pierwszy w Polsce Ford zaprezentuje najnowszą generację tej ikony amerykańskiej motoryzacji, ciepło przyjętej również w Europie.

REKLAMA

Ford Mustang face lifting
Ford Mustang face lifting

Nowy Ford Mustang z zewnątrz doczekał się subtelnych, chociaż istotnych zmian stylizacyjnych. Długa maska ozdobiona wlotami powietrza skrywa ulepszony 5-litrowy silnik V8 o mocy 450 KM, który może być połączony z nową, niezwykle szybką, 10-stopniową skrzynią biegów.

Zmodernizowane zawieszenie pozwoli z kolei na czerpanie jeszcze większych emocji z jazdy najpiękniejszymi drogami Europy. A cieszyć się nimi można we wnętrzu, które teraz jest lepiej wykonane i wykończone materiałami wyższej jakości.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA