Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

10. ogólnopolski zlot Fordów Mustangów

21 kwietnia o godz. 12:00 Plac Defilad w Warszawie zamieni się w największy na świecie parking dla Mustangów. Tego dnia odbędzie się 10. zlot miłośników Forda Mustanga. Jedną z gwiazd imprezy będzie najnowsze wcielenie tego kultowego muscle cara.

Dokładnie 54 lata po rynkowym debiucie pierwszego Mustanga ponad 300 modeli wszystkich generacji Mustangów stworzy niesamowity spektakl na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki.

W sobotę 21 kwietnia centrum Warszawy zostanie opanowane przez muscle cary z galopującym mustangiem w logo. W ten sposób marka będzie świętować 10. jubileuszowy, największy w historii zlot miłośników Forda Mustanga.

Ford Mustang face lifting Ford Mustang face lifting

Jubileusz zobowiązuje, dlatego w Warszawie nie zabraknie najbardziej pożądanych i spektakularnych odmian Mustanga. Tylko na Placu Defilad w jednym miejscu będzie można zobaczyć sportowego Macha I, potężnego Bossa 302, kultowego Bullita czy liczne odmiany równie pożądanego Shelby’ego. Niesamowity klimat imprezy stworzony przez ryczące silniki V8, gwizd kompresorów i zaraźliwy entuzjazm uczestników oferowany jest w standardzie.

Ford Mustang jest już z nami ponad pół wieku, ale jeszcze nigdy nie cieszył się tak dużą popularnością jak dziś. Z tym większym entuzjazmem po raz pierwszy w Polsce Ford zaprezentuje najnowszą generację tej ikony amerykańskiej motoryzacji, ciepło przyjętej również w Europie.

Ford Mustang face lifting Ford Mustang face lifting

Nowy Ford Mustang z zewnątrz doczekał się subtelnych, chociaż istotnych zmian stylizacyjnych. Długa maska ozdobiona wlotami powietrza skrywa ulepszony 5-litrowy silnik V8 o mocy 450 KM, który może być połączony z nową, niezwykle szybką, 10-stopniową skrzynią biegów.

Zmodernizowane zawieszenie pozwoli z kolei na czerpanie jeszcze większych emocji z jazdy najpiękniejszymi drogami Europy. A cieszyć się nimi można we wnętrzu, które teraz jest lepiej wykonane i wykończone materiałami wyższej jakości.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 170 300 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij