REKLAMA

20 wyjątkowych M3-jek

BMW M3 Frozen Black Edition
BMW M3 Frozen Black Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 119 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

19 z nich trafi do klientów, natomiast ostatnia sztuka ma być przeznaczona na różnego rodzaju wystawy, salony oraz imprezy. Osoby chcące kupić to wyjątkowe BMW muszą przygotować 79 650 dolarów, a co dostaną za taką sumę? Sportowe coupe w czarnym, matowym lakierze i z mocnym silnikiem V8 o pojemności 4.4-litra, który legitymuje się mocą 414 KM. Motor został zestawiony z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów DCT i nie ma możliwości kupienia wersji z "manualem". Nie cierpią na tym jednak osiągi, bowiem przyspieszenie do 97 km/h trwa zaledwie 4,5 sekundy.

Prezentowane M3 odznaczać ma się bogatym wyposażeniem. Na pokładzie znajdziemy mm.in. świetny system audio i wysokogatunkową czarną skórę Novillo z kontrastującymi czerwonymi przeszyciami. Z zewnątrz zaś uwagę przykuwają felgi pochodzące z modelu M3 GTS, oczywiście polakierowane na czarno.

REKLAMA

Dostawy do potencjalnych nabywców mają się rozpocząć pod koniec czerwca i skończyć pod koniec lipca. I jak wszystkie limitowane wersje BMW - rozejdą się błyskawicznie.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA