245 KM w Seacie Exeo ST

JE DESIGN Seat Exeo ST
JE DESIGN Seat Exeo ST
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 66 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Zmiany obejmują nie tylko wygląd nadwozia i wnętrza, ale też modyfikacje zawieszenia oraz jednostek napędowych. Ich celem jest nadanie autu sportowego wyglądu, dlatego też w nadwoziu pojawiły się nowe wlot powietrza do chłodnicy, przedni i tylny spoiler oraz dokładki progów.

Projektanci z JE DESIGN poszli na całość i z tyłu zamontowali dwie podwójne końcówki układu wydechowego. Auto porusza się teraz na 19-calowych felgach aluminiowych, obutych w opony o rozmiarze 235/35. Za lepsze prowadzenie Seata Exeo ST odpowiadają także nowe sprężyny, zbliżające nadwozie do asfaltu o 35 mm.

Pod maską również dzieje się wiele nowego. I tak na przykład 2-litrowy silnik TDI, rozwijający seryjną moc 170 koni mechanicznych, po kuracji w JE DESIGN wytwarza 215 koni mechanicznych, a jego maksymalny moment obrotowy wzrósł z 350 do 410 Nm.

Najmocniejsza benzynowa jednostka napędowa, czyli 2.0 TFSI, po zmianach wypluwa z siebie 245 zamiast 200 koni mechanicznych i maksymalny moment obrotowy 355 zamiast 280 Nm. Koszt tych przeróbek to 1 379 Euro.

Wewnątrz za 1 599 Euro JE DESIGN może zamontować skórzane fotele, które za dodatkową opłatą, mogą być podgrzewane i wyposażone w system masażu z aż 12 programami!

Na zdjęciach zaprezentowany jest model zaopatrzony we wszystkie oferowane przez JE DESIGN dodatki. Oczywiście, każdy z właścicieli Seata Exeo ST może kształtować wygląd swojego samochodu indywidualnie.

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA