Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

5 lat gwarancji w Mitsubishi

Space Star, Lancer Sedan, Lancer Sportback, ASX, ASX RalliArt, Outlander, Outlander PHEV, Pajero oraz L200. To modele Mitsubishi, które teraz są objęte 5-letnią gwarancją.

W oparciu o rankingi niezawodności, Mitsubishi zdecydowało się rozszerzyć w Europie gwarancję fabryczną z 3 do 5 lat. Jednak limit kilometrów wynosi nadal 100 000.

Przez 40 lat funkcjonowania w Europie, Mitsubishi sprzedało ponad 2,5 mln swoich pojazdów. Teraz rozszerzając gwarancję chce przyciągnąć jeszcze większe rzesze klientów.

Dłuższa gwarancja oznacza niższe koszty eksploatacji, wyższą wartość samochodu do 5 roku użytkowania i poczucie bezpieczeństwa w przypadku awarii pojazdu. Mitsubishi jest obecnie jedynym japońskim producentem , który oferuje 5-letnią gwarancję fabryczną na Starym Kontynencie.

Nowe warunki gwarancji dotyczą modeli Mitsubishi zarejestrowanych jako nowe samochody od 1 stycznia 2015 roku, w tym Outlandera PHEV, który już wcześniej był oferowany z 5 letnią gwarancją na akumulator trakcyjny i komponenty systemu EV.

Programem gwarancyjnym nie jest objęty jedynie elektryczny model i-MiEV.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Od 1 stycznia kupując nowe Mitsubishi otrzymujesz nie 3-, ale 5-letnią gwarancję na samochód. Oferta obejmuje praktycznie wszystkie modele.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/gwarancja-Mitsubishi,18725,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-01-08 16:16:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij