500 cabrio nareszcie w Polsce

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 60 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Składany dach Fiata 500C dostępny jest w trzech kolorach (kość słoniowa, czerwony i czarny) i będzie dostępny w kombinacji z licznymi dostępnymi kolorami nadwozia, z których trzy stworzono specjalnie na tę okazję: czerwony Rosso Dongiovanni, szary Grigio Imprevedibile oraz niebieski Bastian Contrario.

Fiat 500C oferuje wnętrze z tapicerką wykonaną z rzucających się w oczy tkanin, ewentualnie z opcjonalną tapicerką ze skóry Frau, oraz obszerną listę elementów wyposażenia, zarówno seryjnego jak i opcjonalnego. Znajdzie się na niej automatyczna klimatyzacji, system nagłośnienia HI-FI "Interscope Sound System", przenośny systemu nawigacyjny Blue&Me MAP, czy system "Start&Stop".

Kabriolet zachowuje wymiary modelu podstawowego (długość 355 centymetrów, szerokość 165 centymetrów, wysokość 149 centymetrów). Do dyspozycji są cztery jednostki napędowe: dwa turbodiesle 1.3 Multijet o mocy 75 KM i 95 KM, współpracujące z mechaniczną skrzynią biegów o 5 przełożeniach, oraz dwie jednostki benzynowe 1.2 69 KM i 1.4 100 KM, obydwie mogące współpracować zarówno z mechaniczną jak i sekwencyjną skrzynią biegów Dualogic.

Najtańsza wersja - Pop z silnikiem 1.2 o mocy 69 KM kosztować ma 54 500 zł. Najdroższy w cenniku jest diesel 1.3 Multijet o mocy 95 KM dostępny w wersji Lounge - wyceniono go na 72 500 zł.

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA