500 od Hamanna - mocarz!

Hamann Largo
Hamann Largo
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 94 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Już z wyglądu widać, że coś jest na rzeczy. Czarna pięćsetka od Hamanna prezentuje się wyjątkowo agresywnie, dzięki rozbudowanemu zestawowi aerodynamicznemu. Tradycyjnie już nowe są zderzaki - w przednim zamontowano diody LED, a tylny otrzymał, wzorowany na Ferrari, dyfuzor i cztery cztery końcówki układu wydechowego.

Na dachu pojawił się spoiler, na progach dokładki, a nadkola zostały mocno napompowane - 30 mm z przodu i 35 mm z tyłu. Auto porusza się na 18-calowych felgach aluminiowych w matowej czerni, pod którymi skrywają się wyczynowe wentylowane tarcze hamulcowe z czterotłoczkowymi zaciskami z przodu. Za jak najlepsze prowadzenie Largo odpowiada sportowe zawieszenie z półki Hamanna.

Najważniejsze na koniec. Niemiecki tuner rozwiercił turbodoładowany 1,4-litrowy, 135-konny silnik Abartha do aż 265 koni mechanicznych, a moment obrotowy z 206 do 348 Nm. Co to oznacza? Kosmiczne osiągi, których niestety tuner jeszcze nie ujawnił. Można się jednak spodziewać przyspieszenia do 100 km/h w czasie około 6 sekund, oczywiście pod warunkiem, że jezdnia będzie sucha. 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA