[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

500 tys. zamówień na Opla Astrę

Opel Astra obecnej generacji osiągnął właśnie poziom 500 tys. zamówień w całej Europie.

Opel Astra Opel Astra

Zaprezentowany w 2015 roku we Frankfurcie Opel Astra przekonał już do siebie ponad pół miliona osób w całej Europie.

Wieloletni bestseller zajmuje obecnie drugie miejsce wśród najchętniej kupowanych samochodów kompaktowych w Europie, w tym także w Niemczech i na innych dużych rynkach krajowych. W bieżącym roku Astrze udało się nawet zdobyć pozycję lidera segmentu w Holandii.

REKLAMA

REKLAMA

Opel Astra Opel Astra

Producent chwali się szczególnie dwiema cechami nowej Astry. Jest to "osobisty opiekun kierowcy", czyli system łączności Opel OnStar oraz matrycowe reflektory IntelliLux LED, które umożliwiają jazdę na światłach drogowych przez cały czas, bez oślepiania innych użytkowników drogi.

Jak wyglądają najchętniej zamawiane auta? Prawie 60 procent klientów decyduje się na przednią kamerę Opel Eye, która w połączeniu z innymi systemami wspomagającymi kierowcę zwiększa bezpieczeństwo.

REKLAMA

Opel Astra Opel Astra

Astrę można wyposażyć dodatkowo w rozpoznawanie znaków drogowych, asystenta pasa ruchu, a także monitorowanie odległości od poprzedzającego pojazdu z alarmem przedkolizyjnym i funkcją autonomicznego hamowania awaryjnego.

Drugim pod względem popularności elementem wyposażenia, po przedniej kamerze, jest system Navi 900 IntelliLink. Około 55 procent egzemplarzy Astry sprzedawanych w Europie jest wyposażonych w ten system multimedialny z ośmiocalowym kolorowym ekranem dotykowym i zintegrowaną nawigacją.

REKLAMA

REKLAMA

Opel Astra Opel Astra

Mniej więcej co trzeci nabywca Astry zamawia tylne światła LED. Około co czwarty decyduje się na ergonomiczne przednie fotele z atestem AGR (Akcji na rzecz Zdrowych Pleców). Fotele te mają funkcje wentylacji i regulacji podparcia bocznego, a fotel kierowcy dodatkowo funkcję masażu, co jest niespotykanym rozwiązaniem w klasie kompaktów.

Dużym zainteresowanym klientów cieszą się także obie wyższe wersje wyposażenia Astry. Ponad 60 procent nabywców zdecydowało się na kupno bogatszych wersji. Zawierają one m.in. system Opel OnStar, montowany standardowo już od wersji Dynamic. Bogatsze wyposażenie obejmuje również takie elementy, jak kierownica obszyta skórą, regulowany podłokietnik czy światła przeciwmgielne.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 72 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij