REKLAMA

500e bez logo Fiata (Genewa 2020)

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowy Fiat 500 będzie produkowany wyłącznie w wersji elektrycznej. Zanim poznamy fakty możemy obejrzeć zdjęcia, które wyciekły do sieci.   

Fiat 500e materiały prasowe
Fiat 500e

Wiadomo, że 500e pojawi się na rynku w połowie roku i najprawdopodobniej będzie to najbardziej stylowe auto w swojej klasie. Nowa generacja zachowała tę sama sympatyczną aparycję, ale zyskała na elegancji. Szczególnie wnętrze pozbawione niepotrzebnych detali sprawia wrażenie wytwornego. Na kierownic,y podobnie jak z przodu samochodu, zamiast logo Fiata znajdziemy oznaczenie 500.
Trudno spodziewać się, że Fiat zmieści w niewielkim 500e duży zestaw akumulatorów. Odchodząca generacja 500e oferowana w USA korzystała z litowo-jonowych akumulatorów o pojemności 24 kWh, co zapewnia jej zasięg na poziomie 140 km. Z pewnością debiutujące 500e poprawi ten wynik.
Widać, że nowe wcielenie 500-ki wygląda atrakcyjnie i świetnie kontynuuje tradycje poprzedników. Dla nas ważne są odpowiedzi na dwa pytania. Czy 500-ka będzie bazowała na nowej platformie i czy wreszcie zostanie poprawiona pozycja za kierownicą? Chcielibyśmy też wiedzieć, czy Fiat nie zdecyduje się na produkcję wersji z silnikiem spalinowym? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź w ciągu najbliższych dni.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA