700 KM w nowym Mustangu

Jeżeli standardowa moc silnika V8 w Mustangu nie wystarczy, na ratunek przychodzi pakiet od Clive`a Suttona. Dzięki kilku zmianom maksymalna moc tego silnika będzie podniesiona do 700 KM.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 244 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Clive Sutton opracował specjalny zestaw tuningowy dla nowego Forda Mustanga, który po 50. latach znalazł się w oficjalnej dystrybucji na rynku europejskim.

Pakiet delikatnie poprawia jego stylistykę, ale najwięcej zmian odbywa się maską. Taka opcja jest dostępna zarówno dla wersji z mniejszym silnikiem EcoBoost, ale także dla pięciolitrowej jednostki V8.

Bazowy pakiet o nazwie CS350 został przygotowany dla Mustanga z silnikiem o pojemności 2,3 litra. Po zmianie intercoolera oraz układu wydechowego, maksymalna moc jednostki wzrasta do 330 KM.

Dla silnika 5.0 V8 przygotowano dwa zestawy. Podstawowy o nazwie CS500 zawiera kilka poprawek w układzie dolotowym oraz nowy wydech. Maksymalna moc w tym przypadku to 440 KM. Jednak najwięcej emocji wzbudza zestaw CS700. Nowy intercooler oraz sprężarka mechaniczna (kompresor) podnoszą moc do 645 KM. To jednak nie wszystko. Po zmianie wtryskiwaczy oraz koła pasowego na wyczynowe można z niego wycisnąć nawet 700 KM.

Klienci, którzy zdecydują się na zakupy u Clive`a Suttona mogą jeszcze wymienić układ hamulcowy na jeszcze bardziej wydajny, zawieszenie na wyczynowe oraz system audio na bardziej profesjonalny. Przy okazji można podrasować wygląd zewnętrzny samochodu aplikując mu karbonową maskę, dodatkowe splittery, tylny spojler czy błotniki.

Zobacz także:
REKLAMA