[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Abarth 124 Spider - dwa lata i starty w WRC

W 2017 lub pod koniec przyszłego roku na rynku zadebiutuje sportowa wersja modelu Fiat 124 Spider. Tę ma przygotować Abarth i co najciekawsze, auto posłuży jako baza do stworzenia „rajdówki” na najwyższym poziomie.

Fiat 124 Spider

Fiat 124 Spider został oficjalnie zaprezentowany kilka dni temu na targach motoryzacyjnych w Los Angeles. Auto przez publikę zostało bardzo dobrze przyjęte i osobiście mamy nadzieję, że model ten bardzo szybko trafi do Europy. Emocje po premierze zwykłej wersji jeszcze nie opadły, a już pojawiają się plotki dotyczące wersji Abarth.

Abarth 124 Spider ma trafić na rynek w 2017 roku. W standardowej wersji motor 1,4 turbo generuje moc 160 KM(249Nm). W wersji Abarth może pojawić się silnik z Alfy Romeo, mowa o jednostce 1,75 l, która dostarczy nawet 200 KM mocy. W opcjonalnym wyposażeniu ma pojawić się m.in. czarna, matowa maska silnika. Ma to być nawiązanie do legendarnego Abartha 124 Stradale z lat 70-tych, ubiegłego wieku. Nie potwierdzone informacje sugerują również, że Włosi zbudują zamkniętą wersję modelu 124 Spider.

REKLAMA

I na koniec największa bomba. Otóż pojawiają się głosy, które mówią o powrocie Fiata do WRC. Miałby się to zbiec z premierą Abartha 124 Spider i to ten samochód możeposłużyć jako baza do stworzenia topowej „rajdówki”. Dziś oczywiście te informacje należy traktować w formie plotek, ale jak to z nimi bywa zawsze w plotkach jest ziarnko prawdy.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 101 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij