[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Abarth 695 Biposto Rekord - tylko dla wybranych

Każda marka co jakiś czas cofa się pamięcią do swoich osiągniętych rekordów. Tak jest i tym razem, kiedy to Fiat i Abarth przypominają się z dość ciekawym wyczynem. To również świetna okazja, by wprowadzić na rynek limitowany model - 695 Biposto Record.

Abarth 695 Biposto Record

W 1965 roku, na torze Monza Carlo Abarth uzyskał rekordowe przyspieszenie w klasie G. Od tamtego wydarzenia minęło 50 lat i proponujemy nie czepiać się, że nie jest to dość znaczący rekord. Ważne, iż z tej okazji włoski koncern przedstawia mocno limitowaną wersję modelu Abarth.

Abarth 695 Biposto Record to:

  • silnik 1,4 Turbo T-Jet
  • moc 190 KM
  • maks. moment obrotowy 250 Nm
  • masa 997 kg
  • mechaniczna skrzynia
  • od 0 do 100 km/h w 5,9 s
  • maksymalna prędkość 230 km/h
  • hamulce Brembo

Model 695 Biposto Record wyróżnia się specjalnym kolorem nadwozia Modena Yellow, który został uzupełniony o dodatki w odcieniu szarym Tar Gold Grey. Auto zostało wyposażone w układ wydechowy firmy Akrapovic oraz 18-calowe felgi sygnowane przez markę OZ Racing. Tuż za klamką drzwi pojawi się specjalna plakietka przypominająca przechodniom, jak bardzo wyjątkowy jest to model Abartha. W kabinie zamontowano dodatkowe, szelkowe, czteropunktowe pasy bezpieczeństwa firmy Sabelt oraz fotele kubełkowe wykonane z włókna węglowego.

Zła wiadomość jest taka, że Abarth 695 Biposto Record będzie sprzedawany tylko w Wielkiej Brytanii. Jego produkcja została ograniczona  do 133 sztuk, a cena każdego egzemplarza rozpoczyna się od 36 610 funtów, co daje olbrzymią kwotę ok. 221 436 złotych!

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 101 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij