[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Abarth 695 Rivale - ostry maluch z polskiej fabryki

W ramach świętowania współpracy z marką Riva, Fiat zaprezentował kolejną odsłonę swojej ikony. Najnowsza z nich nazywa się Abarth 695 Rivale.

Abarth 695 Rivale Abarth 695 Rivale

Producent określa Abartha 695 Rivale najbardziej wyrafinowanym Abarthem w historii. Samochód wyróżnia specjalne malowanie, z podwójnym błękitnym paskiem w miejscu łączenia kolorów Riva Sera Blue i Shark Grey.

Takich stylistycznych smaczków jest tu całe mnóstwo, a wiele z nich jest inspirowanych jachtami Riva 56 Rivale. Klamki i listwę na tylnej klapie wykończono satynowym chromem, a całość prezentuje się zjawiskowo.

Abarth 695 Rivale korzysta ponadto z hamulców marki Brembo, zawieszenie dostarczyła firma Koni, a 17-calowe felgi o 14 szprychach to marka Supersport.

W kabinie produkowanego w Tychach Abartha 695 Rivale mamy do wyboru wykończenie z użyciem włókna węglowego lub drewna mahoniowego. Oba wyglądają niesamowicie i dodają "maluchowi" pazura.

Producent nie zapomniał też o technologicznej stronie samochodu. O łączność multimedialną dba system Uconnect z 7-calowym ekranem, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto.

Pod maską Abartha 695 Rivale pracuje 1,4-litrowy silnik z turbodoładowaniem. Oferuje on moc 180 KM i moment obrotowy na poziomie 250 Nm. Te parametry pozwalają rozpędzić auto od zera do 100 km/h w 6,7 sekundy, a przyspieszanie kończy się przy 225 km/h.

Równolegle z modelem 695 Rivale Abarth pokazał wersję rocznicową, świętującą 175-lecie powstania marki Riva. Dostępnych będzie 175 egzemplarzy z otwartym dachem i 175 sztuk w nadwoziu coupe.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 101 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij