[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Absurdalnie mocne BMW Z4

Ten egzemplarz wygląda jak typowe BMW Z4. Jedyną różnicą jest klatka bezpieczeństwa zainstalowana w środku. Wszystko dlatego, że pod maską ukrył się potężny silnik.

Na niemieckim eBayu pojawił się ciekawy egzemplarz BMW Z4. Samochód z daleka nie wyróznia się niczym szczególnym. Różnicę zauważymy dopiero, gdy zajrzymy pod maskę. W tym modelu montowano seryjnie silniki cztero- i sześciocylindrowe. Dotychczasowy właściciel tego samochodu widocznie nie był zadowolony z osiągów, dlatego zainstalował nieco większą jednostkę.

Wybrał jeden z największych produkowanych seryjnie silników. Na szczęście miejsca pod maską było sporo i udało się upakować motor V10 o pojemności 8,3 litra pochodzący prosto z Dodge`a Vipera.

REKLAMA

Silnik legitymuje się osiągami w postaci 550 KM oraz 750 Nm maksymalnego momentu obrotowego, dostępnego w 90 procentach już przy 1500 obr./min. W połączeniu z masą samochodu wynoszącą niecałe 1,4 tony powstało najszybsze BMW Z4 w historii. Żeby skutecznie zatrzymać tego potwora konieczny był przeszczep układu hamulcowego. Wykorzystano ten z Audi R8.

Wnętrze samochodu pozbawiono niepotrzebnych dodatków. Zamontowano kubełkowe fotele, wspomnianą wyżej klatkę bezpieczeństwa pomalowaną w jaskrawym kolorze oraz sportową kierownicę i lewarek. Cena wywoławcza za ten samochód to 49 500 euro. Za podobną kwotę można nabyć całkowicie nowe BMW M2.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij