[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Acura Precision Concept - za chwilę na targach NAIAS Detroit 2016

Acura Precision Concept to tajemniczy koncept, który na razie owiany jest tajemnicą. Samochód ma pokazać światu jak będą wyglądały samochody Acury w przyszłości i być może również Hondy.

Acura Precision Concept Teaser

Acura Precision została opracowana w biurze projektowym Acury, ulokowanym w Kalifornii. Nowy koncept będzie pierwszą wizją nadchodzących modeli Acury. Zwłaszcza dotyczy to luksusowych sedanów. I faktycznie przedstawione zdjęcie pokazuje sedana z długą maską, z drzwiami pozbawionymi tradycyjnych klamek oraz atletycznie nakreślonymi nadkolami. Bardzo prawdopodobne, że tylna część samochodu będzie mocno nawiązywać do sedanów z linią aut coupe.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo nic więcej, ale pewne jest, że Acura Precision Concept pokaże nam na pewno detale, które w niedalekiej przyszłości pojawią się w takich modelach jak Acura ILX, TLX czy RLX. Ciekawe, czy macierzysty koncern Honda przeszczepi design do europejskich modeli?

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij