Adam Małysz już po pierwszym rajdzie

Adam Małysz RMF Caroline Team
Adam Małysz za sterami rajdowego Porsche Cayenne
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 380 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

W swoim rajdowym debiucie, który miał miejsce w ubiegły weekend, Adam Małysz, do spółki z pilotem - Albertem Gryszczukiem - pełnili funkcje "przedskoczków". Ich Porsche Cayenne z rajdowym numerem 000 torowało drogę kolejnym zawodnikom.

Załoga rozpoczęła zmagania w sobotę we Wrocławiu, a w niedzielę wraz z klasą Cross-Country po pokonaniu poligonu w Żaganiu zakończyła rajd w Krośnie Odrzańskim. Część startujących ruszyła w dalszą trasę i będzie finiszować w sobotę w Dreźnie.

Po debiutanckim, pierwszym odcinku nasz słynny skoczek powiedział: "Było fajnie. Cieszę się, że już mam to za sobą, bo stres był ogromny. Nawet w nocy miałem jakieś dziwne sny. Nasza publiczność, pierwszy start, stres żeby samochód nie zgasł, ... adrenalina była niesamowita. Jak ruszyłem i jechałem było zupełnie inaczej. Etap krótki. Myślę, że debiut bardzo udany. Pilot na mnie nie krzyczał, więc nie było źle. Dojechaliśmy na metę. Bardzo byłem zaskoczony, że już koniec. Debiut zaliczony!"

Dobry nastrój nie opuścił kierowcy aż do zakończenia wyścigu. Na mecie śmiał się, że na dachu auta powinna znaleźć się "L-ka", bo celem było nie zdobycie pierwszego miejsca, ale nabycie doświadczenia, niezbędnego do podjęcia wyzwania startu w przyszłorocznym Dakarze.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
REKLAMA