REKLAMA

Affinity Camper Van – polski kamper „na wypasie”

Polska firma Affinity RV zaprezentowała niedawno kampera, który oferuje sporo miejsca i dużo wygód dla czterech osób. Znamy cenę pojazdu.

Affinity Camper Van Materiały prasowe
Affinity Camper Van
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 544 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, rama-2
SPRAWDŹ OFERTY

Affinity Camper Van to samochód kempingowy, który bazuje na Fiacie Ducato ze 160-konnym silnikiem o pojemności 2,3 litra i automatyczną skrzynią biegów lub na Peugeocie Boxer z 2,2-litrowym silnikiem o mocy 165 KM i skrzynią manualną. Co oferuje polski kamper? Całkiem sporo.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Niezależnie od bazy, oba kampery mają identyczny rozkład wnętrza. A to oferuje miejsce do podróżowania i spania dla czterech osób, z przemyślanymi rozwiązaniami. W bogatym wyposażeniu znajdziemy również część kuchenną w kształcie litery L, z dwupalnikową kuchenką, zlewem ze stali nierdzewnej, lodówką i systemem wody pitnej.

Nie mogło zabraknąć łazienki, w której mieści się zarówno toaleta, jak i prysznic. Wewnątrz niedużego pomieszczenia znajduje się także składana umywalka, a za lustrem zamykana szafka.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Jednak największą innowacją są łóżka. Główne można odsunąć do tyłu, powiększając powierzchnię kuchni. Można je też podnieść elektrycznie i w ten sposób i tak już spory bagażnik robi się na tyle duży, że można w nim swobodnie zmieścić dwa pełnowymiarowe rowery.

Tylne siedzenia z kolei rozkładają się, tworząc łóżko dwupoziomowe. Cały proces zajmuje kilka sekund i wymaga kilku prostych ruchów. Składanie jest równie proste i szybkie. Dla bezpieczeństwa górne łóżko standardowo wyposażone jest w barierkę.

Cena Affinity Camper Vana opartego na Fiacie Ducato to 326 tys. złotych, natomiast kiedy bazą jest Peugeot Boxer, cena wynosi 300 tys. złotych.

W galerii zdjęć zobaczycie sporo zdjęć, prezentujących wnętrze kampera. Zapraszamy do obejrzenia.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA