REKLAMA

Akademia RS - nowy projekt szkoleniowy Skody

Modele Skody z rodziny RS to mocne samochody, które zachęcają do dynamicznej jazdy. Skoda wychodzi właścicielom RS-ów naprzeciw, otwierając Akademię RS, gdzie każdy może podszkolić swoje umiejętności.

Skoda Octavia RS245
Skoda Octavia RS245
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

- W ofercie marki Skoda od wielu lat znajdują się modele RS, a zainteresowanie nimi z roku na rok rośnie. Między innymi z uwagi na ten trend, Skoda Auto Szkoła oferować będzie nowe szkolenie pod nazwą 'Akademia RS'. Ma ono na celu nie tylko zaznajomienie odbiorców z zaletami tej specjalnej wersji modelowej, ale też rozwój umiejętności uczestników szkolenia w obrębie bezpiecznej i dynamicznej jazdy - mówi Michał Cabaj, kierownik ds. komunikacji marki Skoda.

Program szkolenia zawierać będzie m.in. praktyczną demonstrację wykorzystania nowoczesnych systemów (XDS+, ESC SPORT, DSR), pozwalających kierowcy czerpać radość z jazdy modelami RS. Szkolenia będą zakończone próbą sportową.

REKLAMA

REKLAMA

Skoda Octavia RS245
Skoda Octavia RS245

'Akademia RS' chce udowodnić, że mocne samochody ze sportowym charakterem używane przez świadomych kierowców, wiedzących jak korzystać z nowoczesnych systemów asystujących kierowcy, dają nie tylko przyjemność z jazdy, ale też zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

W każdym szkoleniu udział brać będzie także Mikołaj Marczyk, kierowca zespołu Skoda Polska Motorsport, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szkolenia pod okiem profesjonalnych trenerów, posiadających międzynarodowe certyfikaty, odbywać się będą na Skoda Autodrom Poznań, jednym z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce. 

REKLAMA

Skoda Octavia RS 245
Skoda Octavia RS 245

Trenerzy Skoda Auto Szkoła posiadają certyfikaty ADAC Fahrsicherheitszentrum Berlin-Brandenburg, które dają im uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w ośrodkach doskonalenia techniki jazdy w całej Europie. Dodatkowo, instruktorzy Skoda Auto Szkoła posiadają certyfikaty EcoDriving Finland oraz ECOWILL.

Akademia RS znajdzie się w ofercie Skoda Auto Szkoły już w kwietniu. Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można na stronie internetowej www.szkola-auto.pl.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA