[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Akademia RS - nowy projekt szkoleniowy Skody

Modele Skody z rodziny RS to mocne samochody, które zachęcają do dynamicznej jazdy. Skoda wychodzi właścicielom RS-ów naprzeciw, otwierając Akademię RS, gdzie każdy może podszkolić swoje umiejętności.

Skoda Octavia RS245 Skoda Octavia RS245

- W ofercie marki Skoda od wielu lat znajdują się modele RS, a zainteresowanie nimi z roku na rok rośnie. Między innymi z uwagi na ten trend, Skoda Auto Szkoła oferować będzie nowe szkolenie pod nazwą 'Akademia RS'. Ma ono na celu nie tylko zaznajomienie odbiorców z zaletami tej specjalnej wersji modelowej, ale też rozwój umiejętności uczestników szkolenia w obrębie bezpiecznej i dynamicznej jazdy - mówi Michał Cabaj, kierownik ds. komunikacji marki Skoda.

Program szkolenia zawierać będzie m.in. praktyczną demonstrację wykorzystania nowoczesnych systemów (XDS+, ESC SPORT, DSR), pozwalających kierowcy czerpać radość z jazdy modelami RS. Szkolenia będą zakończone próbą sportową.

REKLAMA

REKLAMA

Skoda Octavia RS245 Skoda Octavia RS245

'Akademia RS' chce udowodnić, że mocne samochody ze sportowym charakterem używane przez świadomych kierowców, wiedzących jak korzystać z nowoczesnych systemów asystujących kierowcy, dają nie tylko przyjemność z jazdy, ale też zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

W każdym szkoleniu udział brać będzie także Mikołaj Marczyk, kierowca zespołu Skoda Polska Motorsport, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szkolenia pod okiem profesjonalnych trenerów, posiadających międzynarodowe certyfikaty, odbywać się będą na Skoda Autodrom Poznań, jednym z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce. 

REKLAMA

Skoda Octavia RS 245 Skoda Octavia RS 245

Trenerzy Skoda Auto Szkoła posiadają certyfikaty ADAC Fahrsicherheitszentrum Berlin-Brandenburg, które dają im uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w ośrodkach doskonalenia techniki jazdy w całej Europie. Dodatkowo, instruktorzy Skoda Auto Szkoła posiadają certyfikaty EcoDriving Finland oraz ECOWILL.

Akademia RS znajdzie się w ofercie Skoda Auto Szkoły już w kwietniu. Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można na stronie internetowej www.szkola-auto.pl.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij