Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Akcja serwisowa Renault

Renault Laguna GT Na pierwszy rzut oka wygląda niepozornie. Podsterydowane zderzaki z pseudowlotami powietrza, zmieniony „grill”, 18-calowe aluminiowe felgi, z oponami o szerokości 225 mm, podwójny wydech i czarne lusterka…

Renault poinformowało, że w samochodach Renault Laguna III wyprodukowanych od początku produkcji modelu do 24 sierpnia 2009 r., istnieje ryzyko wystąpienia uszkodzenia napinacza biodrowego pasa bezpieczeństwa fotela kierowcy w miejscu mocowania klamry, gdy fotel ustawiony jest w dolnym położeniu.

Na rynku polskim sprzedano łącznie 3547 egzemplarzy modelu Laguna III (numery VIN - link).

Przedsiębiorca informuje właścicieli ww. samochodu o zagrożeniu i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, gdzie na koszt przedsiębiorcy zostanie wymieniony wadliwy napinacz.

Rozpoczęto również akcję serwisową modelu Modus Grand. W samochodach  wyprodukowanych od początku produkcji modelu do 24 sierpnia 2009 r., istnieje ryzyko zablokowania tylnej kanapy. Wystąpienie usterki może być szczególnie groźne w przypadku zderzenia, gdyż pasażerowie znajdujący się na tylnej kanapie mogę nie być odpowiednio chronieni.

Na rynku polskim sprzedano łącznie 348 egzemplarzy modelu Modus Grand (numery VIN w - link).

Przedsiębiorca informuje właścicieli ww. samochodu o zagrożeniu i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, gdzie na koszt przedsiębiorcy zostanie zamontowana dodatkowa blokada metalowa do stelaża siedziska tylnej kanapy wraz z opaską zaciskową na dźwigni sterującej przesuwaniem kanapy oraz zostanie przeprowadzona próba funkcjonalna.

 źródło: UOKIK.gov.pl

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 38 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Renault Polska Sp. z o.o. powiadomiło Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody modelu Laguna III i Modus Grand mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.
    auto motor i sport, 2010-05-04 13:26:54
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij