REKLAMA

Akcja serwisowa dla właścicieli samochodów marki Honda

Za 99 zł w ramach promocyjnej oferty właściciele aut marki Honda mogą do końca listopada u autoryzowanego dealera sprawdzić stan swojego auta przed sezonem zimowym i skorzystać z gratisowego ozonowania wnętrza.

Honda materiały prasowe
Honda
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Promocyjna usługa polega na elektronicznej kontroli stanu pojazdu – eVHC (electronic Vehicle Health Check). W wyniku kontroli powstaje film video dokumentujący stan techniczny samochodu w tym wszelkie usterki. Jest on następnie przesyłany drogą elektroniczną do użytkownika pojazdu wraz wyceną ewentualnych napraw oraz potrzebnych do nich części. Ocenę stanu swojego auta można sprawdzić na dowolnym urządzeniu połączonym z Internetem. Na podstawie otrzymanych informacji, klienci podejmują decyzję które z wykazanych usterek mają zostać naprawione.
W ramach akcji Honda rekomenduje wybrane akcesoria i części zamienne. Akumulatory dostępne już od 430 zł brutto, nowe antyalergiczne czterowarstwowe filtry kabinowe – od 189 zł brutto, tace bagażnika – od 199 zł brutto, pióra wycieraczek – od 85 zł , a praktyczne zimą dywaniki gumowe – od 199 zł brutto. Akcja będzie trwała do końca listopada bieżącego roku.

REKLAMA

 

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA