Alfa Romeo Giulia wyciekła do sieci

Włochom nie udało się uchować swojego długo oczekiwanego modelu aż do momentu odsłonięcia. Pierwsze zdjęcia Alfy Romeo Giuli wyciekły do sieci jeszcze przed dzisiejszą prezentacją. 

fot. Carscoops

Ludzie z Alfy Romeo bardzo długo radzili sobie z ciekawskimi fotografami i niemal aż do samej prezentacji udało im się utrzymać wygląd nowego modelu w tajemnicy. No właśnie, niemal. Niecałe 24 godziny przed oficjalnym odsłonięciem wyczekiwanego modelu pierwsze zdjęcia Alfy Romeo Giuli trafiły do sieci.

REKLAMA

Choć zdjęcia nie są najlepszej jakości, to wyraźnie widać, że uwieczniona na nich Giulia to prawdopodobnie najszybsza jej wersja oznaczona czterolistną koniczynką, czyli Quadrifoglio Verde. Na zdjęciu pokazującym profil auta nie sposób nie zauważyć białego trójkąta z wpisanym w niego symbolem koniczynki, który widnieje nad wylotem powietrza w przednim nadkolu. Obydwa te elementy zwiastują, że sfotografowaną Alfę napędza 3-litrowy silnikV6 z dwiema turbosprężarkami rozwijający nawet 510 KM! Mówi się o tym, że Giulia z tą jednostką ma konkurować z takimi graczami na rynku jak BMW M3, czy tez Audi RS4. Ale skoro 3-litrowe „serce” V6 dostarczać ma samo Ferrari, to tak ambitnie dobrani rynkowi przeciwnicy chyba nikogo nie dziwią.

fot. Carscoops
 

Drugie z opublikowanych zdjęć dość dobrze pokazuje nam jak wyglądać będzie tył auta. Cztery końcówki układu wydechowego pięknie wkomponowano w zderzak Alfy, który prawdopodobnie wieńczyć będzie sporych rozmiarów dyfuzor. Czarny spojlerek na klapie bagażnika, czarna listwa okalająca okna i czarne alufelgi w charakterystycznym dla tego producenta wzorze podkreślają jej dynamiczny charakter i zwiastują dużą dawkę emocji za kierownicą. Bez tajemnic pozostał już też wygląd tylnych świateł, które mocno zachodzą na boki karoserii i w których „na gorąco” dopatrzyliśmy się mieszanki świateł Maserati GranTurismo i… Skody Superb.

Więcej informacji i oficjalnych zdjęć oczekujcie jeszcze dzisiaj. Jesteśmy obecni na premierze Alfy Romeo Giuli w Turynie i na bieżąco będziemy Was informować o jednej najgorętszych premier tego roku. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA