[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Alfa Romeo Mito, Giulietta - Włosi się nie spieszą

Szaf Alfy Romeo zdradził podczas jednego z wywiadów, że obecnie nie ma planów na zbudowanie następców Giulietty i Mito.

Alfa Romeo Giulia Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio / fot. Mariusz Barwiński

"To są bardzo dobre samochody, ale nie na takim poziomie jak Giulia i Stelvio" - powiedział serwisowi Autocar Reid Bigland, głównodowodzący marką spod znaku "Scudetto". Kanadyjczyk stwierdził również, że przyszłe modele Alfy Romeo będą autami globalnymi, a Mito i Giulietta to samochody zbudowane z myślą o europejskich klientach. Podkreślił, że segment kompaktów w takich regionach jak Chiny, Północna Ameryka to niszowa część rynku.

Bigland zdradził również, że kolejny model, który ujrzy światło dzienne będzie to SUV pozycjonowany powyżej Stelvio. Ciekawsze jest jednak co innego. Sternik Alfy Romeo stwierdził, że dotychczasowe obietnice dotyczące sześciu nowych modeli były zbyt wygórowane. Na razie świat ekscytuje się nowym modelem Stelvio, ale czy słowa Biglanda sugerują, że na kolejny model będziemy musieli poczekać?

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij