Alfa Romeo z nową ofertą finansowania i autami od ręki

Alfa Romeo wprowadza nową ofertę finansowania, z promocyjnym leasingiem 105 proc. ze stałą ratą. Importer ma też 200 aut dostępnych od ręki.

Alfa Romeo Tonale Fot. Jacek Hanusz

Niepewna przyszłość i rosnące koszty prowadzenia działalności przekładają się na spowolnienie rozwoju biznesu, a wysokie, zmienne stopy procentowe oraz nawet kilkunastomiesięczny okres oczekiwania na nowe samochody ograniczają gotowość przedsiębiorców do inwestycji we flotę samochodową. Z myślą o tym importerzy szukają rozwiązań, które przyciągną klientów do salonów, otrzymując w zamian korzystne dla siebie rozwiązania. Na przykład Alfa Romeo informuje o propozycji skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) oraz właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych (IDG). To promocyjny leasing ze stałą, niską ratą w okresie finansowania, na każdy nowy, dostępny od ręki samochód marki.

Z informacji uzyskanych od importera wiemy, że promocyjny leasing obejmuje wybrane wersje wszystkich modeli Alfy Romeo, w tym Giulii oraz SUV-ów Tonale i Stelvio. Jego parametry odpowiadają najczęściej wybieranym przez przedsiębiorców konfiguracjom:

  • Okres leasingu 36 miesięcy
  • Wpłata własna od 30%
  • Wykup po okresie leasingu: 1%-15% (do wyboru przez klienta)
  • Stała rata miesięczna w okresie trwania umowy leasingowej
  • Możliwość zawarcia w finansowaniu ubezpieczenia komunikacyjnego TU Generali.

Całkowity koszt leasingu dla wyżej wskazanych parametrów wynosi 105 proc., a miesięczne raty są stałe przez cały okres trwania umowy.

Modele dostępne od ręki

Oferta dotyczy przeszło 200 egzemplarzy Alfa Romeo dostępnych od ręki w 25 salonach zlokalizowanych na terenie kraju. Dzięki temu marka w pewnym stopniu wychodzi naprzeciw z rozwiązaniem kolejnego, powszechnego dziś problemu, jakim jest nawet kilkunastomiesięczny czas oczekiwania na zamówione auto. Dodatkowo, każda nowa Alfa Romeo jest objęta 5-letnią gwarancją Maximum Care z limitem wynoszącym 200 tysięcy km. Pełna lista gotowych do natychmiastowego odbioru samochodów znajduje się na stronie https://salon.alfaromeo.pl/.

Zakup leasingu online

Zakup Alfy Romeo w ofercie leasingu 105 proc. może zostać sfinansowany zdalnie, bez wychodzenia z domu. Wszystkie czynności, począwszy od wyboru samochodu, po jego finansowanie, mogą być zrealizowane przez internet. Wysokość rat można sprawdzić w kalkulatorze na stronie https://finansowanie.alfaromeo.pl/leasing.

Giulia, Stelvio, Tonale – co w ofercie?

Najnowsze dzieło mediolańskiej marki to Alfa Romeo Tonale, pierwszy zelektryfikowany C-SUV w ofercie producenta. Jako pierwszy samochód na rynku Tonale oferuje cyfrowy certyfikat NFT. Tonale można teraz zamawiać w konfiguracji hybrydowej z 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 1,5 litra i mocy 130 KM w wersji Super i Sprint lub 160 KM w wersjach Ti i Veloce, w obu przypadkach zestawionym z nową, 7-stopniową, automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem z wbudowanym 48-woltowym silnikiem elektrycznym „P2” o mocy 15 kW i momencie obrotowym Nm (135 Nm dzięki przełożeniu 2,5:1).

Alfa Romeo Stelvio to większy SUV, który przekonuje zawieszeniem AlfaTM Link, a całość uzupełniają dobre osiągi generowane przez gamę nowoczesnych silników. Oferta obejmuje jednostki benzynowe 2.0 GME Turbo w przedziale mocy 200-280 KM, słynny 2.9 GME Turbo V6 o imponującej mocy 510 KM oraz diesel 2.2 JTDM 210 KM.

W gamie modelowej jest jeszcze sedan Giulia, dostępny z trzema silnikami benzynowymi 2.0 GME Turbo o mocach od 200 do 280 KM, potężnym, 510-konnym 2.9 GME Turbo V6 o oraz wysokoprężnym 2.2 JTDM 210 KM.

REKLAMA