REKLAMA

Alpine A110 Pure i Legende - znamy polskie ceny

Alpine A110 w wersjach Pure i Légende zostały zaprezentowane na salonie samochodowym w Genewie, a teraz wchodzą do sprzedaży. Poznaliśmy właśnie ich ceny.

Alpine A110 Pure i Legende Materiały prasowe
Alpine A110 Pure i Legende
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 246 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Dwie nowe wersje Alpine A110 mają taką same parametry jak A110 Première Edition. Ta sama jest aluminiowa konstrukcja, ten sam jest, umieszczony centralnie, silnik o pojemności 1,8 litra i 252 KM mocy. Przednie i tylne zawieszenie to również konstrukcja z podwójnymi wahaczami trójkątnymi.

Natomiast co jest nowością, to trzy nowe kolory nadwozia, dostępne w opcjach nazwanych: Biel Opalizująca, Niebieska Otchłań i Szary Tonnerre. Pełna paleta kolorów lakieru obejmuje również kolory Niebieski Alpine i Głęboka Czerń, które już były oferowane w modelu Première Edition.

REKLAMA

REKLAMA

Alpine A110 Pure Materiały prasowe
Alpine A110 Pure

Alpine A110 Pure - cena od 234 000 zł

Model A110 Pure jest nastawiony na sportową jazdę i bezpośredni kontakt kierowcy z samochodem. Jest lekki, wyposażony w kubełkowe fotele Sabelt o masie 13,1 kg i 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. W efekcie A110 Pure waży poniżej 1100 kg.

W kabinie sportowy charakter modelu podkreśla tapicerka ze skóry i mikrofibry oraz wykończenie włóknem węglowym w kolorze matowym. A110 Pure jest wyposażone w przełącznik trybów jazdy, który oferuje trzy opcje: Normal, Sport i Race.

Wyposażenie seryjne obejmuje również klimatyzację, system nawigacji satelitarnej, aplikację Alpine mySPIN oraz przednie i tylne oświetlenie w technologii LED.

W opcji proponowane są wydajne hamulce Brembo, aktywny sportowy układ wydechowy i 18-calowe obręcze kół o dwóch różnych wzorach.

Można też wybrać wygodne fotele Comfort z regulacją sześciu parametrów, dwie wersje systemu audio Focal oraz system wspomagania parkowania przodem i tyłem z kamerą wideo.

REKLAMA

Alpine A110 Legende Materiały prasowe
Alpine A110 Legende

Alpine A110 Légende - cena od 256 000 zł

A110 Légende ma natomiast charakter samochodu GT. To najbardziej elegancka wersja A110. Wyróżnia się fotelami z regulacją sześciu parametrów, tapicerką ze skóry w kolorze czarnym lub brązowym i systemem audio Focal.

Wnętrze wykończone jest lakierowanymi elementami z włókna węglowego, a 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich podkreślają charakter wersji Légende. Specjalne dwukolorowe obręcze kół Légende to ukłon w kierunku pierwowzoru - modelu A110 Berlinette 1600S. W opcji dostępne są też dwa dodatkowe wzory 18-calowych obręczy kół.

Podobnie jak A110 Pure, A110 Légende wyposażony jest seryjnie w możliwość wyboru trzech trybów jazdy, klimatyzację, system nawigacji satelitarnej, replikację ekranu smartfonu Alpine mySPIN oraz przednie i tylne oświetlenie w technologii LED.

Wyposażenie modelu A110 Légende można wzbogacić o system audio Focal Premium, uzupełniający istniejący system z dwoma głośnikami głównymi i dwoma wysokotonowymi o dodatkowy subwoofer. Są również dostępne aktywny sportowy układ wydechowy oraz podgrzewane siedzenia.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA