REKLAMA

Alpine otwiera pierwszy salon w Polsce

Alpine, marka należąca do Renault, jest już od paru miesięcy w Polsce. Teraz otwiera swój pierwszy salon sprzedaży.

Salon Alpine w Katowicach Materiały prasowe
Salon Alpine w Katowicach
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 246 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Marka Alpine powróciła w wielkim stylu. Nawiązujący do bogatej sportowej przeszłości model Alpine A110 został bardzo entuzjastycznie przyjęty na świecie, a w Polsce zamówiono już 29 egzemplarzy, z czego 20 sztuk wydano klientom.

Sprzedaż samochodów ruszyła już kilka miesięcy temu, a polskim przedstawicielem została Grupa Pietrzak, mająca salon w Katowicach. Teraz jednak Alpine przeprowadza się do nowego obiektu, można powiedzieć, że uszytego na miarę.

Salon marki Alpine w Katowicach nie jest typowym salonem sprzedaży samochodów, a bardziej butikiem, w którym obejrzeć można nowe samochody, ale też kultowe Alpine A110 z lat 60. Obiekt został podzielony na część ekspozycyjną oraz część obsługi klienta. Personel składa się natomiast ze specjalistów przeszkolonych w fabryce Alpine, w Dieppe.

Zobacz także: Alpine A110 i Porsche 718 Cayman - które lepsze?

REKLAMA

REKLAMA

Salon Alpine w Katowicach Materiały prasowe
Salon Alpine w Katowicach

Wśród eksponowanych w salonie pojazdów spotkać można najnowsze modele A110 Pure i Légende. Przypomnijmy, że oba auta mają taką samą bazę techniczną, jak A110 Première Edition, a więc aluminiową konstrukcję, silnik o pojemności 1,8 litra i mocy 252 KM, umieszczony centralnie oraz przednie i tylne zawieszenie z podwójnymi wahaczami trójkątnymi.

Samochody można obecnie zamawiać w kolorach: Biel Opalizująca, Niebieska Otchłań i Szary Tonnerre. Pełna paleta kolorów lakieru obejmuje również Niebieski Alpine i Głęboką Czerń, które były już oferowane w modelu Première Edition.

Wszystkie wersje A110 są objęte trzyletnią gwarancją producenta (lub do 100 tys. km), z możliwością przedłużenia do czterech lub pięciu lat. Dostępne są również pakiety serwisowe i szeroka gama rozwiązań finansowych. Modele Pure i Légende można wypróbować podczas jazd testowych umawiając się w salonie, a zarezerwować w sieci dystrybucyjnej Alpine oraz na stronie internetowej.

Alpine A110 Pure kosztuje od 234 000 złotych, natomiast Alpine A110 Légende - od 256 000 złotych. W nowym salonie sprzedaży można kupić również szwajcarskie zegarki Tissot, międzynarodowego partnera Alpine.

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA