[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Aston Martin GT8 - ekstremalne auto z V8

Jak sama nazwa wskazuje, Aston Martin GT8 będzie miał osiem cylindrów i bazuje na modelu Vantage. Brytyjska marka pochwaliła się na razie zarysem profilu nowego auta.

Aston Martin GT8

W sieci pokazał się rysunek bocznej części nowego Aston Martina GT8. Auto ma być ekstremalną wersją modelu V8 Vantage. Na razie nieznane są szczegółowe informacje na temat samochodu, ale już po profilu widać, że stylistycznie będzie nawiązywał do V12 Vantage GT3. Świadczy o tym dodatkowy spliter na przednim zderzaku, czy też tylny spoiler.

Spodziewamy się też niższej masy w stosunku do V8 Vantage S (1610 kg) i mocniejszego silnika. Szacujemy, że 4,7-litrowa jednostka V8 w wersji GT8 będzie rozwijać ok. 450 KM. Moc ma być przekazywana na tylne koła za pośrednictwem 7-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Przyspieszenie 0-100 km/h ma wynosić 4,2-4,3 s.

REKLAMA

Przypomnijmy, że V12 Vantage GT3 wyprodukowano tylko w ilości 100 egzemplarzy. Być może, auto będzie nieco częstszym widokiem, jednak żeby móc podziwiać ten samochód w swoim garażu, trzeba przygotować się na wydatek rzędu 170 tys. funtów.

Aston Martina GT8 w pełnej krasie powinniśmy ujrzeć w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Aston Martin V12 jest nam bliski, bowiem gościł na naszym stoisku na Poznań Motor Show 2016.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 839 580 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij