[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Aston Martin GT8 oficjalnie

Aston Martin GT8 czerpie inspiracje z wyścigowego auta V8 Vantage GTE. Jednak nowy model jest dopuszczony do ruchu, więc projektanci musieli dodać kilka niezbędnych elementów.

Ten rok przyniesie nam kilka smakowitych samochodów, nastawionych tylko na jedno - dawanie maksymalnej frajdy z jazdy kierowcy. Niedługo pojawi się najbardziej ekstremalne Porsche 911 GT3 RS 4.2, BMW M4 GTS i teraz mamy propozycję z Wielkiej Brytanii.

Aston Martin GT8 wyznaje trzy wartości: niską maskę, wysoką moc i dużą siłę docisku. I tak auto waży 1510 kg i ma 440 KM. Moc może być przekazywana poprzez 6-biegową skrzynię manualną lub 7-stopniowy "automat" Sportshift II.

REKLAMA

Stylistyka ekstremalnego Astona nieomylnie sugeruje przynależność do motorsportu. Inżynierowie zwiększyli siłę docisku i poprawili aerodynamikę montując agresywny przedni zderzak, poszerzone progi, a także specjalnie uformowany zderzak tylny i duży spoiler. Jako materiału użyto oczywiście włókna węglowego.

Wewnątrz również czuć wyścigowego ducha. Kierowca dosłownie wciska się w kubełkowe fotele obszyte alcantarą, zaciska ręce na grubej, trójramiennej kierownicy, za jego plecami rozciąga się sieć stalowej klatki bezpieczeństwa, a otacza go włókno węglowe.

Bardzo trafnie określił to auto Andy Palmer, prezes Aston Martina: "Samochody drogowe są interesem, lecz ściganie się to bijące serce naszej marki. GT8 jest kombinacją tych dwóch określeń".

Ci, którym cieknie ślinka na widok tego samochodu i są w stanie wyłożyć na niego co najmniej 165 000 funtów muszą się spieszyć. Brytyjska marka zaplanowała produkcję zaledwie 150 sztuk ekstremalnego GT8.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 839 580 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij