Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Aston Martin Rapide S dla miłośników szampana

Dealer Astona Martina w Mediolanie zbudował wyjątkowy egzemplarz modelu Rapide S przy współpracy z producentem szampana. Drogi alkohol, kryształowe kieliszki – to jego wyposażenie. 

fot. astonmartinmilano.it

Niby mówi się, że alkohol i samochód to nie jest najlepsze połączenie. Dealer Astona Martina w Mediolanie doszedł jednak do innych wniosków i współpracując z producentem luksusowego szampana, jakim bez wątpliwości jest Dom Pérignon, zbudował jeden, unikatowy egzemplarz modelu Rapide S z dodatkowym, dość niestandardowym wyposażeniem.

Wszystkie zmiany wprowadzone względem „zwykłego” Astona odnajdziemy w bagażniku. W swoim wyposażeniu ma on trzy butelki pochodzącego z 1998 roku musującego alkoholu, dwa kryształowe kieliszki i dwa otwieracze do butelek. Cały ten zestaw nie „lata” jednak bezwładnie po bagażniku, lecz elegancko prezentuje się w specjalnie zbudowanej do tego celu skrzyni.  Jeśli chwilowo właściciel auta nie ma w planach szpanować swoim bagażnikiem, albo upijania się jego zawartością, może wyjąć cenny ładunek wraz z całą skrzynią i znacząco powiększyć pojemność bagażnika w swoim czterodrzwiowym, brytyjskim coupe.

fot. astonmartinmilano.it
 

Powstały przy współpracy dwóch luksusowych marek egzemplarz to na razie jedynie pojazd demonstracyjny, który będzie pokazywany na różnych eventach we Włoszech w  nadchodzących miesiącach. Jednak po pokazaniu Astona możnym tego świata i wzbudzeniu ich pożądania, dealer Astona Martina w Mediolanie ma wprowadzić do cennika tą niecodzienną opcję wyposażenia dodatkowego, nazwaną Deuxième Plénitude Special Kit.

Cena takiego barku zamontowanego w bagażniku? Nawet orientacyjny jej koszt nie został podany. Jednego jednak możecie być pewni – tanio na pewno nie jest. 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 1 109 250 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Drogi alkohol i luksusowe samochody - to zdaniem niektórych dobre połączenie. Dealer Astona Martina w Mediolanie chyba myśli podobnie.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Aston-Martin-Rapide-S-dla-milosnikow-szampana,20198,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-07-17 09:35:54
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij